מה בפורטל?

ניקוי ראש לילדים

לקראת החזרה לבית הספר מציעה רשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם" את "ניקוי ראש" - תכשיר יעיל לטיפול בכינים מבית FEEL - מותג הבית של הרשת. התכשיר מכיל חומרים ייחודיים שאינם מזיקים לעור ולעיניים, ואינו מכיל חומרי הדברה

מערכת "את זה" 06.09.14

רשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם", המונה 108 בתי מרקחת קהילתיים בפריסה ארצית, מציעה לקראת החזרה לבית הספר לטפל בכינים עם התכשיר "ניקוי ראש" מבית מותג הבית של הרשת - FEEL.

"ניקוי ראש"הינו תכשיר חדשני שהוכח מדעית כמשמיד כינים וביצי כינים. התכשיר מכיל חומרים ייחודיים, אשר אינם מזיקים לעור ולעיניים, ובעלי ריח נעים. והוא אינו מכיל חומרי הדברה.

"ניקוי ראש" מכיל חומר פעיל - 4% דימטיקון ופעילותו מורכבת ממנגנון פיזיקאלי ייחודי העוטף את הכינים ואת ביציהן ואוטם את פתחי הנשימה שלהן - וכך משמידן. התכשיר אושר והוכח כיעיל ע"י משרד הבריאות.

התכשיר מוצע באריזת תרסיס נוחה וחסכונית, המאפשרת טיפול יעיל וידידותי.   

התכשיר שייך למשפחת המוצרים של הרשת במותג הבית FEEL, שפותחו מתוך מחשבה מקצועית ומעמיקה על רווחת החולים, בהם – סדרת "כף ש.ר.מ",פרוביוטיקה, תכשיר SOS לפגעי עור ועוד.

אופן הטיפול: לרסס על כל הקרקפת והשיער ולהמתין 30 דקות. לאחר מכן לחפוף ולסרק במסרק סמיך.

מתאים לטיפול בפעוטות מגיל שנתיים, ילדים ומבוגרים.

המחיר לתרסיס של 100 מ"ל – 79 ₪.

להשיג בבתי המרקחת של רשת "ש.ר.מ פארם"

פרטים באתר החברה: www.sharampharm.co.il

  • סקרי מוצרים ומדריכי צרכנות

  • סקר ספרי חורף

  • מערכת "את זה"26.11.19

  • כמה כיף להתכרבל בפוך ולקרוא ספרים, והחגיגה כפולה כשמדובר על ספרים העוסקים בכל מה שנעשה בחוץ בעונה הקרה. ריכזנו ספרי ילדים שעוסקים בחורף בהיבטים שונים לבקשת גננות רבות שמלמדות את נושא החורף מגיל קטן, ריכזנו ספרי ילדים העוסקים בכל מה משקשור בחורף: תופעות טבע של גשם, שלג, ברקים ורעמים, בגדי חורף, היערכות החיות לחורף, חיות שיוצאות בחורף ועוד.

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים