מה בפורטל?

ניקוי ראש לילדים

לקראת החזרה לבית הספר מציעה רשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם" את "ניקוי ראש" - תכשיר יעיל לטיפול בכינים מבית FEEL - מותג הבית של הרשת. התכשיר מכיל חומרים ייחודיים שאינם מזיקים לעור ולעיניים, ואינו מכיל חומרי הדברה

מערכת "את זה" 06.09.14

רשת בתי המרקחת "ש.ר.מ. פארם", המונה 108 בתי מרקחת קהילתיים בפריסה ארצית, מציעה לקראת החזרה לבית הספר לטפל בכינים עם התכשיר "ניקוי ראש" מבית מותג הבית של הרשת - FEEL.

"ניקוי ראש"הינו תכשיר חדשני שהוכח מדעית כמשמיד כינים וביצי כינים. התכשיר מכיל חומרים ייחודיים, אשר אינם מזיקים לעור ולעיניים, ובעלי ריח נעים. והוא אינו מכיל חומרי הדברה.

"ניקוי ראש" מכיל חומר פעיל - 4% דימטיקון ופעילותו מורכבת ממנגנון פיזיקאלי ייחודי העוטף את הכינים ואת ביציהן ואוטם את פתחי הנשימה שלהן - וכך משמידן. התכשיר אושר והוכח כיעיל ע"י משרד הבריאות.

התכשיר מוצע באריזת תרסיס נוחה וחסכונית, המאפשרת טיפול יעיל וידידותי.   

התכשיר שייך למשפחת המוצרים של הרשת במותג הבית FEEL, שפותחו מתוך מחשבה מקצועית ומעמיקה על רווחת החולים, בהם – סדרת "כף ש.ר.מ",פרוביוטיקה, תכשיר SOS לפגעי עור ועוד.

אופן הטיפול: לרסס על כל הקרקפת והשיער ולהמתין 30 דקות. לאחר מכן לחפוף ולסרק במסרק סמיך.

מתאים לטיפול בפעוטות מגיל שנתיים, ילדים ומבוגרים.

המחיר לתרסיס של 100 מ"ל – 79 ₪.

להשיג בבתי המרקחת של רשת "ש.ר.מ פארם"

פרטים באתר החברה: www.sharampharm.co.il

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועי אנונימה

  • מערכת "את זה"15.09.19

  • חברת "אנונימה", יבואנית ומשווקת בישראל של להיטי צעצועים ומבחר ענק של מוצרי ילדים מהמותגים המובילים בעולם, משיקה לכבוד ראש השנה וחגי תשרי מגוון סדרות אספנות של דמויות, בובות וצעצועים של הלהיטים העולמיים – micro wheels, foodie roos,  BFF – Best furry friends, ו- cutie stix

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים