מה בפורטל?

מקומות קסומים – שוויץ

מערכת "את זה" 30.07.17
src="/images/stories/maarechet/yosrim/lehadpasa/2014/swiss_card_game/swiss_cards_game350_new.jpg" alt="swiss cards game350 new" />שוייץ היא כנראה לא המדינה הראשונה שעולה לכם בראש כשאתם חושבים על טיול לחו"ל עם הילדים, אבל אחרי שתקראו את הכתבה הבאה, ותראו את המקומות הנפלאים שיש בה, אנחנו חושבים שתשנו את דעתכם. אגמים, הרים, מסלולי טיול, אטרקציות לילדים וכל מה שצריך לחופשה משפחתית קסומה כשישבנו להכין את המשחק המבוסס על אתרים בשוייץ לא ידענו בדיוק למה אנחנו נכנסים. שוייץ היא לא בדיוק ברשימת המקומות שעלו למי מאיתנו בראש כשחשבנו על חופשה עם הילדים. כמה תמונות מאוחר יותר – כולנו שינינו את דעתנו. טבע מקסים? יש. מסלולי טיול? יש. מוזיאונים לילדים? יש. פסטיבלים לכל המשפחה? יש. פארק מושלג באמצע הקיץ? יש. סקי בחורף? יש. שוקולד? יש ויש! התמונות עוררו בנו השראה למשחק חדש – מקומות קסומים, ובנינו משחק שבו תמונה של מקום ושאלות על המקום. השאלה הראשונה היא מה בתמונה, כלומר צריך לזהות את המקום, ואחר כך שאלות שונות על המקום, האזור ועוד. תוכלו לשחק במשחק כהכנה לטיול, בזמן טיול, כסיכום אחרי טיול (ולהוסיף מקומות משלכם למשחק) או סתם בשביל הכיף והעשרת הידע. המקומות שנכללו במשחק: הרי האלפים, הר מטרהורן, ציריך, המזרקה בז'נבה, מפלי הריין, טיטליס, לוצרן (אנדרטת האריה הגוסס), ברן, בזל (פסטיבל פאסנאכט). התמונות באדיבות swiss1.

מקומות קסומים - שוויץ

צריכים את זה

ליחצו כאן להורדת משחק מקומות קסומים – שוויץ ליחצו כאן להורדת טבלת ניקוד מספריים דבק בריסטול (לא חובה)

יוצרים את זה

1.    swiss cards game1 newמדפיסים את הקובץ (3 דפים בגודל A4) 2.    מדביקים כל דף על גבי בריסטול בגודל המתאים. 3.    גוזרים את הכרטיסים באופן שהתמונה והשאלות עליה יישארו מחוברים (בצד ימין התמונה, בצד שמאל השאלות) 4.    מקפלים כל כרטיס באמצע ומדביקים או מהדקים בחלק הפתוח, כך שנוצר קלף שמצידו האחד יש תמונה ומצידו השני שאלות.

משחקים את זה

מטרת המשחק: לצבור כמה שיותר נקודות. כל שאלה שעונים עליה מעניקה נקודה. 1.    עורמים את הקלפים כך שהתמונות קלפי מעלה. 2.    מרימים קלף מהערימה ומראים למתחרה / מתחרים את התמונה. בצד השני מופיעות שאלות . מקריאים לפי הסדר. כל שאלה שנענית נכון – מעניקה נקודה. מסמנים קו עבור כל נקודה בדף הניקוד 3.    עם תום השאלות בכרטיס, התור עובר למשתתף הבא. בוחרים כרטיס חדש ושואלים את השאלות.

מגוונים את זה

•    אפשר להתחלק לקבוצות. •    אם יש יותר משני שחקנים, אפשר להחליט שאם לא יודעים את התשובה התור עובר למשתתף הבא, גם אם זה באמצע הכרטיס. אם אף אחד לא יודע את התשובה – חוזרים למשתתף הראשון ושואלים את השאלה הבאה. •    אפשר להחליט לתת נקודת בונוס אם השחקן ענה נכונה על כל השאלות בכרטיס.

לומדים את זה

swiss cards game2 newהעשרת הידע הכללי - שווייץ

מרוויחים את זה

שיפור ופיתוח הזיכרון העלאת יצר הסקרנות דחיית סיפוקים, איפוק וסבלנות פיתוח מיומנויות חברתיות התמודדות עם תחרות הבחנה בין פרטים עוד על טיולים בשוויץ: טיול רכבות בשוייץ באזל עם הילדים עוד טיולים בחו"ל עם הילדים: שיט בנהיגה עצמאית באירופה טיולי אופניים למשפחה האקטיבית  
  • להדפסה

  • חג מי יודע? משחק לוח לחנוכה

  • יפעת רוט03.12.17

  • הדפיסו משחק לוח לחנוכה לגילאי חמש ומעלה. באמצעות שאלות ומשימות משעשעות הילדים לומדים (וההורים נזכרים...) בסיפור החג, בגיבוריו, במנהגיו ועוד. מדפיסים, גוזרים ומשחקים את זה, במהלך כל שמונת ימי החנוכה
  • גילאי 10-13

  • מציאות מדומה – "VR STATION"  

  • מערכת "את זה"11.12.17

  • רוצים לטוס ברכבת הרים מהירה ומפחידה במיוחד? ללכת על קורה מעל גורדי שחקים? לרקוח שיקויים ולהרגיש מכשפים אמיתיים? לקלוע חיצים למטרה ולתרגל יריות כמו בצבא? מתחמי VR STATION מציעים חוויה עוצמתית שבה המציאות האמיתית מתמזגת עם המציאות הדמיונית של המשחק תוך כדי  אינטראקציה מדהימה בין שני עולמות. בחודש יולי- מבצע לסבים וסבתות!! 

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים