מה בפורטל?

צמידי YAYOO

צמידי YAYOO  דמויי סליל טלפון מבריק, משמשים כאביזר אופנה שניתן להתאים לכל אירוע במחיר סביר בהחלט. ניסינו את זה גם כאביזרי קישוט  ויצירה וגילינו יתרונות נוספים!

יעל צמח-גרינשפון 25.11.14

מאז שעלתה תופעת הכנת צמידי הגומילום, לא חשבתי שכל כך מהר יופיעו צמידים נוספים שימשכו את הבנות מסיבות כל כך רבות. צמידי ה-YAYOOהצליחו לעשות את זה.

כשראיתי בפעם הראשונה את צמידי ה-YAYOO, חייכתי לעצמי בעונג בעיקר בגלל הנוסטלגיה שהם עוררו בי כשחזרתי לדמיין את חוט הטלפון מילדותי. נגיעה אחת העלתה חיוך נוסף בגלל הגמישות של הצמיד והקלות שבה הוא נכנס ליד ומתיישב במלוא הדרו.

בת השמונה הוקסמה מהמבחר הגדול של הצבעים ופשוט לא ידעה מה לבחור!

יש מגוון גדול של צבעים להשלמת כל לוק שרוצים בכל אירוע ולכל מטרה: בהדפסים של שחור חלק למראה הדרמטי, הדפסי כוכבים בגוונים כחולים או שחור/לבן המתאימים ללבוש יומיומי או ג'ינס, הדפסים מנומרים צבעוניים המתאימים לריענון לבוש סתיו בצבע אחיד ובעוד צבעים והדפסים אשר יוצרים את המראה המעודכן והמושלם לכל יציאה מן הבית. 

לצמידים בצבעים ורוד/לבן/צהוב מוצמד לב עם חותמת של מיכל הקטנה, הבנות מתו על זה.

אחד היתרונות הבולטים של הצמידים הוא המחיר הסביר בהחלט – 5 צמידים ב-20 שקלים זה בהחלט מחיר שגם ילד יכול לרכוש מהכסף שלו. אולי זו אחת הסיבות לכך שלבנות רבות אצלנו יש אוסף של צמידים שונים שהן מחליפות ביניהן כדי שלכל אחת יהיה מבחר להתאמה לפי הבגד ולפי מצב הרוח...

אנחנו לקחנו את הצמידים המקסימים הללו צעד אחד קדימה והשתמשנו בהם כחובקי מפיות לשולחן האירוח!!! ההתלהבות של בנות העשרה העלתה רעיון נוסף לקשט בצמידים האלו את שולחן יום ההולדת או בת המצווה כך שכל ארוח יקבל צמיד מתנה. הצמידים עטורי הכוכבים הלבנים על רקע של כחול/תכלת מבריק פשוט קרצו לנו שזו המטרה שלהם, וכך עשינו – חבקנו מפיות לבנות באמצעותם. הצמידים גרפו שבחים רבים, בגלל הרעיון ובגלל ההתאמה.

צמידי YAYOO הונחו אצלנו גם על שולחן היצירה ושימשו לתוספת מכובדת ומרשימה לקישוט בובות שיצרנו מבקבוקים. בת השלוש לקחה כמה צמידים למשחק הבובות וניסתה לאסוף להן את השיער באמצעותן. הצמידים טובים גם כשרשרת לבובות פלסטיק שהילדות משחקות בהן.

ניתן להשיג את הצמידים בכל סניפי רשת הסופרפארם, חנויות הצעצועים והרשתות המובילות בתחום הילדים.

מחיר: החל מ-19.90 שקלים לסדרה של 5 צמידים.

  • מוצרים מומלצים

  • חוגים לילדים – מדריך שימושי

  • מערכת "את זה"14.09.17

  • תחילת שנת הלימודים כבר כאן, וחלק מיצירת השגרה החדשה עם הילדים כוללת הרשמה לחוגים אחר הצהריים. למה שולחים ילדים לחוג? אילו חוגים מתאימים לכל גיל? האם להכריח ילד להצטרף לחוג? ומה קורה כשהוא רוצה להפסיק? אורית סליקטר, מנחת קבוצות הורים, מעניקה עצות פרקטיות להורים בנושא חוגי ילדים בכל הגילאים
  • גילאי 6-10

  • לומדים על ראש השנה

  • מערכת "את זה"19.09.17

  • מתי חל ראש השנה? כמה תקיעות שופר צריך לשמוע במהלך החג? מהו תשליך? למדו את הילדים על ראש השנה, המצוות הקשורות אליו, מנהגיו, שמותיו וההסטוריה שלו. לימור כהן-מלול פורשת את כל המידע באופן מסודר

תגובות הקוראים


2 תגובות

מערכת את זה
07 דצמבר, 2014
בהחלט!

אלמוני
06 דצמבר, 2014
האם הצמידים האלה מתאימים גם לגיל 14?

בניית אתרים - בניית אתרים