מה בפורטל?

חנוכייה מצלחת

יש לכם צלחת ישנה ובודדה? השתמשו בה ליצירה עם הילדים! לכבוד חנוכה הכינו עם הילדים חנוכייה מצלחת ופקקי אלומיניום. כי אי אפשר חנוכה בלי חנוכייה מקורית משלכם

יפעת רוט 03.12.17

מזה חודשים שאני אוספת פקקי אלומיניום בשביל חנוכייה שנכין בבית. כל החברות שלי צוחקות עליי (קצת מעליב בהתחשב בעובדה שאני אוספת כמויות שיספיקו גם בשבילהן), אבל כשהגיע חנוכה – יכולתי לחייך חיוך גדול של ניצחון!

כל שנה אנחנו מכינים יצירה לחנוכה, וכל שנה אנחנו מנסים משהו חדש. בחנוכה האחרון קיבלנו השראה מצלחת. למה תמיד החנוכייה צריכה להיות ארוכה וצרה? הפעם נכין חנוכייה עגולה! כמעט לכולנו יש איזו צלחת ישנה בבית שנשארה אחרונה מסט שנשבר. אנחנו הוספנו את פקקי האלומיניום שחיכו בסבלנות בקופסא, קנינו צבעים מתאימים וזכינו בשעת יצירה לחג.

פשוט, קל, זמין ומהנה!

חג חנוכה שמח.

חנוכייה מצלחת

של יפעת רוט

 

צריכים את זה

חנוכייה מצלחתצלחת (ישנה או מחנות יצירה)

צבעים שמתאימים לחומר ממנו הצלחת עשוייה

מכחול

פקקי אלומיניום

דבק

יוצרים את זה

 1. צובעים את פקקי האלומיניום ומניחים בצד לייבוש.
 2. צובעים ומעטרים את הצלחת . אפשר להוסיף כיתוב כגון חנוכה שמח.
 3. מניחים לייבוש.
 4. מדביקים את הפקקים לצלחת.
 5. חנוכייה מצלחתלהגבהת השמש משתמשים בפקק נוסף.

מרוויחים את זה

שיפור המוטוריקה העדינה

יצירה ויצירתיות

יצירה ומיחזור עם ילדים

פיתוח הסבלנות

פיתוח הדמיון, כושר המצאה ומקוריות

יש לכם רעיונות מקוריים משלכם לחנוכייה? נשמח לשמוע

עוד לחנוכה

 • בלוגים

 • בחירות וקבלת החלטות

 • טל בוקריס20.10.18

 • בחירות קיימות כמעט בכל מקום בחיינו, מהדברים הגדולים: בית, בן/בת-זוג, לימודים ועד קניית בגדים, נעלים ואפילו איזה סוג של גבינה לקנות. ילד שניתנת לו אפשרות לבחור בצעירותו יגדל ויצמח להיות בוגר בעל אחריות,שיקול דעת,ביטחון עצמי והבחירות בחייו יהיו ברוב המקרים יותר קלות ומהמקום הנכון, בעיקר לעצמו. טל בוקריס, יועצת, מנחה ומאמנת אישית, מעניקה מדריך פרקטי איך מלמדים את הילדים לבחור ולקבל החלטות בגיל צעיר
 • כל הגילאים

 • מתחם הקטר 70414

 • יעל צמח-גרינשפון14.10.18

 • בילוי במתחם הקטר 70414 בבאר שבע מעניק טעימה חווייתית ומהנה לילדים וחושף בפניהם פיסות היסטוריה של באר שבע וישראל בכלל מהתקופות שבהן שלטו העות'מנים והבריטים בארץ, השתלשלות הרכבות בישראל והכל באמצעים חדשניים ובאמצעי המחשה בגודל טבעי!

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים