מה בפורטל?

מתנות לחנוכה בשקל וחצי

רשת "משו" מציעה לחג החנוכה מגוון סביבונים, מוצרי יצירה להכנת חנוכיות וסביבונים, צעצועים, ממתקים ועוד - והכל בשקל וחצי בלבד!

מערכת "את זה" 30.11.14

כמה כבר אפשר לחדש בסביבונים לחוכה, אחרי שהמציאו את הסביבובים המאירים, מכל סוגי החומרים, בכל הצורות והגדלים, עם או בלי שלט רחוק? זה מה שחשבתי לפני שראיתי את המבחר הגדול של רשת "משו". במיוחד שבה את ליבנו סביבון הנחש הממכר - סביבון פשוט שמסובבים על רצועת מגנט בצורת נחש, שגורמת לסביבון להסתובב על מסילת הנחש הלוך ושוב ולא בסיבוב! כל הילדים שהיו בסביבה (בני 4, 7 ו-12!) חיכו לתורם לסובב את הסביבון הגאוני הזה. שימו לב - לא קונים את הסביבונים האלו בבודדת. 

ההפתעה השנייה היא המחיר המעבר לסביר - שקל וחצי לסביבון!!! כדאי מאוד לא רק למי שקונה סביבובים בודדים לכמה ילדים, גם לקנייה קבוצתית לוועדי הורים, לסבים וסבתות שהתברכו בנכדים רבים, למעסיקים שרוצים להפתיע את העובדים ההורים ועוד. 

רשת "משו" (17סניפים בפריסה ארצית) מציעה עוד מוצרים בשקל וחצי בלבד - מגוון סביבונים, מוצרי יצירה להכנת חנוכיות וסביבונים, צעצועים, ממתקים ושלל הפתעות.

  • שלל דגמי סביבונים - סביבונים מאירים בשלל דגמים, סביבוני נחש מרקדים, סביבוני הולוגרמה מרהיבים (3 ב- 1.5 ₪), סביבונים שניתן לשים בהם הפתעות (2 ב- 1.5 ₪), סביבוני עץ קלאסיים ועוד.
  • מוצרי יצירה – דגמי חנוכיות וסביבונים מעץ ומקלקר לצביעה ויצירה, מוצרי יצירה וקישוט להכנת חנוכיות ועוד.
  • מארז צבעוני בצורת סביבון – אותו ניתן למלא במה שאוהבים מתוך ההיצע הרחב בחנות: סביבונים, הפתעות, ממתקים וחטיפים.
  • שלל צעצועים ומתנות לילדים – קלפים, משחק דמקה, משחק סולמות וחבלים, קליעה למטרה, פאזלים, חוברות צביעה, מחזיקי מפתחות בשלל דגמים מדליקים, מדבקות צבעוניות ברוח החג, קישוטי שיער, כלי כתיבה ויצירה ועוד.
  • דמי חנוכה למשחק - מטבעות הנראות כמו כסף אמיתי – למשחק לילדים (אוסף מטבעות ב- 1.5 ₪), מטבעות שוקולד גדולות (2 ב- 1.5 ₪).
  • מגוון עצום של ממתקים וחטיפים, המתאימים הן להכנה של מארזי שי לילדים, לחברים ולנכדים והן לפינוק משפחתי: סוכריות על מקל, סוכריות גומי, חטיפי שוקולד, פרלינים, עוגות אישיות ועוד. ניתן לקנות 8 יחידות ב- 10 ₪. כמו כן, ניתן לקנות מארזים גדולים של ממתקים בשלל סוגים במחירים אטרקטיביים ביותר.  

רשת "משו" הנה רשת ייחודית בישראל, אשר כל מוצריה מוצעים במחיר אחיד של שקל וחצי בלבד. הייחוד מתבטא הן במחיר האטרקטיבי, אשר עולה בחנויות אחרות הרבה יותר, והן במגוון הרחב של התחומים והמוצרים: צעצועים לילדים, מוצרים לימי הולדת ומסיבות, ציוד משרדי, כלי עבודה, כלים חד פעמיים, ממתקים, כלי בית, קישוטי שיער ועוד.

רשת "משו" מונה 17 סניפים בפריסה ארצית: ירושלים, הרצליה, בת ים, חולון, כפר סבא, חדרה, באר שבע, רמלה, עפולה, טבריה, הוד השרון, נתיבות, אילת, אופקים, מודיעין, תל מונד ובית שמש.

לפרטים:www.mashoo4u.com

  • כל הגילאים

  • באזל עם הילדים!

  • יעל צמח-גרינשפון11.07.19

  • העיר באזל בשוויץ מזמנת חופשה נהדרת למשפחות עם ילדים בגילאים שונים מכל הבחינות. יש בה מוזיאונים אינטראקטיביים להעשרה ערכית בדרך חווייתית, גן חיות מושקע, מסלולי טיול ושייט בסירה ובאונייה לאורך הריין, מבנים ארכיטקטוניים מרשימים וכמובן – המרפסת המפורסמת שבה החל סיפורה של מדינת ישראל (בבאזל ייסדנו את מדינת היהודים!). יעל צמח-גרינשפון עם הפרטים המלאים, וגם המלצה חמה לנסוע לקרנבל ה-Fasnacht במרץ

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים