מה בפורטל?

ספר: כלכלת המשפחה

הספר "כלכלת המשפחה" מרכז את כל מה שצריך לדעת כדי לנהל נכון את כלכלת המשפחה ולהטמיע בילדים חינוך פיננסי. בספר עצות פרקטיות למניעת מינוס בבנק, ניהול נכון של ההוצאות וההכנסות, פתרונות להתלבטויות שונות (לשכור דירה או לקנות, איפה לחגוג בר מצווה) וצרכנות נבונה לילדים מגיל קטן. ובנוסף – ספר בונוס מצורף לספר: "כיצד להגדיל הכנסות" – במהדורה חדשה ומעודכנת. הספר שיחליף את היועץ הפיננסי במחיר משתלם! חינוך פיננסי לילדים מגיל צעיר!

30.07.17

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המגמה לפנות לייעוץ פיננסי בעקבות לחץ כלכלי שנוצר במשפחות רבות. מינוס בבנק, הוצאות גדולות מההכנסות, לשכור או לקנות דירה ולקחת משכנתא הפכו להיות מושגים נפוצים אצל כל אחד מאיתנו, והצורך בהכוונה מקצועית ובהיערכות מסודרת מראש נדרשת כמעט בכל בית.

"כלכלת המשפחה", ספרו החדש של צביקה ברגמן, יסייע לכם לנהל בחכמה את כלכלת המשפחה.

הספר מכיל רשימה של 101 ההוצאות של המשפחה וכיצד לצמצם כל אחת ואחת מהן, כיצד לעבד את נתוני ההוצאות אל מול ההכנסות כדי לצאת מהמינוס, 202 טיפים - איך לחסוך ולהרוויח עשרות אלפי שקלים, כיצד להשתמש בכסף בתבונה ולהשביח אותו בבורסה ובנדל"ן, חינוך פיננסי של הילדים במשפחה, וגם תשובות והסברים לשאלות הנפוצות – האם לקנות או לשכור דירה? האם לקנות מכונית חדשה או יד שניה? כיצד לחגוג חכם אירועים משפחתיים? ועוד עצות רבות נוספות. בנוסף, הספר מכיל גם מידע על משכנתאות והלוואות ומושגים מעולם הבנקאות.

אם פעם טבלת ההכנסות כללה משכורת אחת או שתיים ומקסימום את קצבת הילדים, היום צריך לשלב בה הכנסות נוספות, רווחים מהבורסה, בונוסים והחזרי מס, מתנות שמקבלים באירועים ועוד. אם פעם ההוצאות היו קלות לחישוב, ידענו כמה מזומנים הוצאנו ומספר סעיפי ההוצאות נשאר קבוע, היום צריך לקחת בחשבון הוצאות רבות נוספות עבור עסקים נוספים, נותני שירות (מטפלת, מנקה), הוצאות עבור כל אחד מהילדים. בספר תמצאו רשימה מסודרת ומוקפדת של כל ההוצאות וההכנסות האפשריות, כך שיהיה לכם קל לבנות טבלה מדויקת לצורך חישוב ומניעת מינוס בבנק.

זו רק דוגמא אחת לצורך הפרקטי בספר הכל כך נחוץ הזה, שבהחלט מחליף יועץ פיננסי (שגם הוא עולה כסף, הרבה יותר מרכישת הספר עצמו...).

הספר כתוב בגובה העיניים, בשפה מובנת ופשוטה ועוסק בעניינים היומיומיים הקשורים לכל אחד מאיתנו, ואף לוקח בחשבון חריגים כגון חגיגת אירועים שבדרך כלל סוחפת אנשים להוצאות מטורפות. ניכר שנעשתה חשיבה יסודית ועבודת תחקיר טובה לפני הוצאת הספר.

הספר כולל בחלקו השני ספר בונוס של צביקה ברגמן, החשוב לעצמאים ולכל אחד – "כיצד להגדיל את ההכנסות" - במהדורה מחודשת ומעודכנת. הספר מכיל המלצות ועצות במגוון תחומים, ביניהם: כיצד תדע שהעסק שלך מרוויח? כיצד להביא לקוחות באמצעות ערוצי הפרסום השונים (פייסבוק, פרסום באינטרנט, פלאיירים ועוד), כמה "שווה" כל לקוח, בניית תכנית יעדים, עשה ואל תעשה בעסקים, כיצד להשיג לקוחות חדשים באמצעות אנשים, כיצד לבנות הצעת מחיר, וכן גם לא פחות חשוב - קטעי השראה להצלחה.

צביקה ברגמן הוא איש עסקים, מאמן, סופר, מרצה ומו"ל. כתב והוציא לאור עשרות ספרים ביניהם רבי מכר שתורגמו לאנגלית וסינית. ממייסדי קהילת שוק ההון בישראל ברשת האינטרנט, ממשתתפי ישיבות השדולה לחינוך פיננסי שליד ועדת הכספים בכנסת ישראל.

מחיר: 99 שקלים.

להשיג ברשתות וחנויות הספרים ודרך האתר

www.sodot.co.il

ספרים להורדה בחינם:

ספר המספרים

ספר אותיות א"ב

ספר ABC

ספר דמויי חיות

ספר פתגמי עצים

רוצים להקנות את ערך הצרכנות הנבונה בצורה מסודרת לילדים ולחסוך אלפי שקלים?

הירשמו לקורס דיגיטלי בנושא צרכנות נבונה לילדים כולל סרטונים, עצות, מצגות, חידונים ומשחקים. הכל בלי לצאת מהבית!

הרשמה לקורס לגולשי "את זה" - 50 שקלים בלבד!!!

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים