מה בפורטל?

לאופניים יש בית

האופניים שלכם זרוקים בחוץ - במרפסת או בגינה ומתבלים מרטיבות או מהשמש?  אתם חוששים מגניבה?, או שהם דחוקים מבין החפצים במחסן וקשה לשלוף אותם? -   מחסן ייעודי לאופניים זהו הפתרון!

מערכת "את זה" 26.03.15

חברת "שייד פרו", המתמחה במוצרי הצללה, מחסנים ומוצרי פנאי לגינה, ומשווקת בישראל את מחסני האיכות של חברת Biohort האוסטרית, משיקה מחסן ייעודי לאופניים מדגם ""StorMax, המצטיין בשילוב של איכות ועמידות גבוהים ביותר, עם עיצוב חדשני ומרהיב.

מחסן ""StorMax מהווה פתרון אחסון מושלם לאופניים ולחפצים נוספים בחצר הבית או במרפסת. ניתן לאחסן בתוכו עד שלושה זוגות אופניים למבוגרים זה לצד זה באופן נוח לשליפה, והוא יכול לשמש גם כמחסן לאופנוע, למכונת כביסה ומייבש, למתלה כביסה ועוד. המחסן כולל בתוכו גם מערכת אביזרים נלווים, כמו מדפים ומתלים, לארגון וסידור המחסן לפי נוחות השימוש, וכן רצפת אלומיניום איכותית.  

מחסן "סטורמקס", כמו כל מחסני BIOHORT, עשוי מלוחות פלדה מגולוונת, המצופים בחומר פוליאמיד רב שכבתי המיוצר בתהליך ייצור ייחודי, המקנה לו חוזק ועמידות בכל תנאי מזג האוויר לשנים רבות, ללא צורך תחזוקה. החברה מעניקה 15 שנות אחריות על המוצר.

השימוש במחסן נוח ופשוט, גם לילדים. הוא ניתן לנעילה באמצעות מנעול ומפתח, ובעל תריס גלילה איכותי מאלומיניום הנפתח ונסגר בקלותומאפשר הוצאה נוחה של האופניים והחפצים מתוכו. 

בנוסף לפן הפרקטי, המחסן מוצע בעיצוב מרהיב, בגווני אפור וכסף במראה יוקרתי, כך שלא רק שלא גורע מהעיצוב של החצר או המרפסת, אלא אף מוסיף להם נופך יוקרתי.

מידות: גובה: 136 ס"מ, רוחב – 190 ס"מ, עומק – 97 ס"מ.

מחיר: 6740 ₪.

להשיג אצל היבואן – חברת  "שייד פרו" במושב ניצני עוז, בטל' 09-8782383. פרטים באתרwww.outliving.co.il.

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועים לפיתוח מיומנויות

  • יעל צמח-גרינשפון09.12.19

  • חברת "ב.ש צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים, משיקה לחג החנוכה משחקים מהנים שכל ילד ישמח לקבל! המשחקים החדשים מבית המותג     SMART TOY – "קסם של שרשרת", "3 בריבוע" ו"סליידר", מפתחים את הזיכרון, הזריזות והמוטוריקה, ויספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה!
  • כל הגילאים

  • לומדים להתמודד עם מחלות הילדים

  • טל בוקריס30.12.19

  • הרופאים עושים מה שניתן על מנת לדאוג לרפואת הגוף של ילדים חולים. התפקיד שלכם ההורים הוא לדאוג לרפואת הנפש וביחד השילוב הוא כמעט תמיד מנצח. טל בוקריס, יועצת, מנחה ומאמנת אישית מדברתעל הורות בצל החולי ונותנת עצות שימושיות להתמודדות עם המציאות הלא פשוטה הזו

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים