קישוטים ליום העצמאות

 כל גננת, כל מורה וכל הורה מקשטים את הבית, הגן, הכיתה והחצר בכיוון אחר לכבוד יום העצמאות, יום ההולדת של מדינת ישראל – יונים לבנות על רקע כחול, דגלי ישראל, מגילת העצמאות, אישים חשובים, מפת ישראל ועוד.לפניכם מבחר מבחר רעיונות לקישוט כחול לבן  

  

לקראת יום העצמאות המכוניות והחלונות מתקשטות בדגלי ישראל בצבעי כחול לבן. כדאי לקשט גם את הבית, הגן, הכיתה והחצר בצבעים של ישראל. לפניכם מבחר רעיונות:

 

 

חני קדוש מציעה לקשט את הקירות ואת הרצפה בצבעי כחול לבן בעזרת מפות מאל בד בצבעי כחול ולבן, סרטים בשני צבעים אלו. כדאי לשלב כלי עטוף או צבוע בכחול לבן שמכיל דגלי ישראל.

 

אפשר להוסיף יונת שלום בלבן על רקע כחול, להורדת תמונת יונת שלום.

 

כדאי לכתוב באותיות בגווני כחול-לבן או תכלת "יום עצמאות שמח" או "ישראל חוגגת".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הגננת מירי פרים מציעה לתלות תמונות של אישים חשובים, ביניהם הרצל, חוזה המדינה, בן גוריון, ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל כן את מגילת העצמאות, ההבטחה וההכרזה על הקמת מדינה יהודית.

 

 

כדאי לתלות גם מפה של ארץ ישראל כדי שהילדים יכירו את צורתה ואת המקומות המרכזיים.

 

להורדת דף עם סמלי מדינת ישראל - סמלי מדינת ישראל

 

 

 

 

 

 

גילי עבודי מקשטת את שולחן האירוח במפות לבנות עם סמל המדינה, בדגלי ישראל, בפות ומפיות כחול לבן וכן בעוגות קטנות (מאפינס) בכחול לבן עם דגלונים קטנים.

 

 

 

עוד כתבות והפעלות לילדים לכבוד יום העצמאות:

 

בינגו מדינת ישראל

משחק ארץ נהדרת להכרת מפת ישראל

משחק אירועים ודגלים

מתכוני על האש לילדים

בורקס גדול – כל אחד יכול

כנפיים מתובלות בגריל

טיפים למנגל מוצלח לילדים

ילדי בוסטון מאחלים למדינת ישראל

מונופול חייו ופועלו של יצחק רבין

חשיבות העצמאות לילדים

שולחן כחול לבן

הפעלה קלה בכחול לבן

סמלי מדינת ישראל

הפעלה ללימוד מגן דוד

דף צביעה ליום העצמאות

יום העצמאות מהטלוויזיה

הפעלות לילדים ליום העצמאות

 

 

 

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש