פסטיבל חיות הג'ונגל

בתערוכת חיות הג'ונגל שתיערך בפסח בבית חיל האוויר יוכלו הילדים לגעת ולחוש בזוחלים, חרקים וחיות נדירות. במתחם חדר חושך, תיאטרון בובות, אזורי יצירה והפעלה. הלית ינאי-לויזון בילתה עם הילדים וממליצה לכולם  

ידעתם שעקרבים זוהרים בחושך? ולא רק הצהובים – גם השחורים. בפסטיבל "חיות הג'ונגל" יוכלו הילדים לפגוש מקרוב בבעלי חיים מהסוג שניתן לפגוש בכל פינת ליטוף – תוכים, ארנבות, שרקנים, תרנגולים וצבים גדולים שהקטנטנים ישמחו להאכיל וללטף – וגם חיות שפחות שכיח לפגוש – עכבישים (טרנטולה ואלמנה שחורה) למשל, חוטמן, סוריקטות, נדלים, צפרדעים גדולות, נחשים, לטאות מיוחדות ועוד.

גולת הכותרת של התערוכה הם הזוחלים, שחלקם מוצגים בחדר חושך. כל ילד יצויד בפנס קטן ויוכל להציץ על החיות מקרוב וללמוד עליהן – איך הן מסתוות ומסתתרות, מה הן אוכלות, איך הן נראות מקרוב. מובטח לכם שסקרנים בני 6,7,8 יחתמו בחדר הזה קבע, נוכח עקרבים ארסיים ועכבישים קטלניים, והצעירים יותר ייהנו מההרפתקה ומהאווירה. הילדים שלי נהנו מאוד גם מהבעלות הזמנית על הפנס.

כל החיות שבתצוגה זוכות ליחס חם ואוהב. רבות מהן הן חיות מחמד של אנשים פרטיים מכל הארץ, שרוצים לשתף את הקהל הרחב בתחביבים ייחודיים כמו הכלאת נחשים. החיות גם נמצאות בפיקוח וטרינרי, מה שאומר שמותר ללטף ללא חשש.

המטרה, אומרים המארגנים, לחשוף את הילדים מקרוב לחיות נדירות, שרבות מהן נחשבות בדרך כלל מפחידות או מגעילות. חתול, כלב ודגים אינם חיות מחמד היחידות – גם איגואנה, ארנב, שרקן או נחש אפשר לגדל בבית – זה מרחיב את האופקים ואת הלב באותה מידה. יהיו בעלי חיים למכירה במקום.

המחיר לא נמוך – 88 שקלים למבקר בכל גיל, ילד או הורה. אבל הכרטיס כולל מלבד תצוגת בעלי החיים גם פינת יצירה ומופעים לילדים, והרצאות מולטימדיה למבוגרים –ללא תשלום נוסף. אפשר גם להשיג כרטיסים מוזלים לקבוצות או דרך ועדי העובדים.

לפרטים נוספים על תערוכת חיות בג'ונגל וגם באתר התערוכה.

 

מיועד לגיל: 2+ 

תיאור: תערוכת חיות ג'ונגל עם דגש על הלמידה החווייתית. הילדים יוכלו לגעת, ללטף, לחוש ולראות מקרוב את פלאי חיות הג'ונגל הנדירות ביות, בייחוד זוחלים.

כתובת: בבית חיל האוויר בהרצליה.

שעות הפתיחה: בחול המועד פסח: ה' 21.4 בשעות 10:00-22:00, ו' 22.4 בשעות 10:00-16:00,

טלפון: 050-5556585.

  

 

עוד בנושא חיות:

 

משחק התאמת חיה וגור

בינגו חיות

דף העשרה: התאמת חיה ומקום מגוריה

דף העשרה: התאמת חיה ומקום מגוריה 2

יצירת חיות תיבת נוח

איפורי חיות

בובות כפפה ליד – חיות שונות 

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש