פורים 2013 שושי זוהר

פורים 2013 שושי זוהר
שושי זוהר, יצרנית ויבואנית תחפושות חושפת קולקציה חדשה, עדכנית ואיכותית של תחפושות לפורים 2013 הכוללת למעלה מ- 700 תחפושות ואלפי אביזרים. אנשי החברה מתארים את התחפושות

שושי זוהר, יצרנית ויבואנית התחפושות המובילה בישראל, מזמנת את כולנו להסתנוור מהחג והדרו, וחושפת קולקציה חדשה, עדכנית ואיכותית של תחפושות לפורים תשע"ג 2013 הכוללת למעלה מ- 700 תחפושות ואלפי אביזרים בהשראת המותגים, הסדרות, ההצגות וההפקות המובילות בקרב ילדים ונוער.

קולקציית התחפושות מבית שושי זוהר כוללת שפע של דגמים, עיצובים, סגנונות ומידות ומתאפיינת באיכות, ייחודיות, נוחות שימוש, עמידות, ועושר בבדים ובדיטיילים. החג כמנהגו, נתחפש כראות עיננו לפרי חלומותינו- לדמות נערצת, שמעניקה לנו מוזה כל השנה בין עם זה בתחפושת יחיד, זוגית, משפחתית או קבוצתית.

השנה המותג הישראלי 'שושי זוהר' מתרחב עם אוסף תחפושות חדשות לילדים ולבני נוער, פרי עיצובה של שושי זוהר. בין החידושים, מוצעות גם תחפושות קבוצתיות לנערים ומבוגרים, המאפשרות למספר חברים להתחפש יחדיו, למשל, תחפושת 'הרואה ואינו נראה' בחמישה צבעים שונים המכסה את כל הגוף כולל הפנים, ומאפשרת התאמה וגזירה של התחפושת בהתאם לפני המתחפש. בנוסף, השנה בהתאם לביקושים, מגוון חסר תקדים של תחפושות לבני נוער בטווח גילאים 10-15, לדוגמא תחפושות לנערות המוצעות כערכה מוכנה הכוללת חצאית, חולצה, עניבה, פפיון או כובע תואם.

 

בין להיטי השנה: גיבורי SPY פסטיגל, גיבורי האור 2, יובל המבולבל- מר עגבנייה, מיכל הקטנה, דוד חיים ועוזרו האישי בובו, רינת מלכת הילדים, מותק של פסטיבל 5, בראץ', הלו קיטי, מונסונו, דובוני אכפת לי ועוד.
והשנה, היצע חסר תקדים של תחפושות לבני נוער

  

קולקציית התחפושות לפורים 2013:  

 

גיבורי SPY פסטיגל: שושי זוהר, בעלת הזיכיון הבלעדי לייצור תחפושות מהפקת הפסטיגל המצליחה מציעה גם השנה להתחפש לכוכבי הדמויות של הפסטיגל עם תחפושות מושקעות וזהות למקור של קטין הקוטלת, הסוכנת Y, חרטה וברטה, בטא בייב, מלודי, X Boy, סוזי סמארט, קטיה- סטרופה, קפטן גאדג'ט וארבעת המופלאים. מוצע במידות: S, M, L.
מותק של פסטיבל 5- דמויותיהם של כוכבי המופע המצליח לילדים: שי ורועי, רינת, אורנה דץ ומיכל צפיר. מידות: S, M, L.

גיבורי האור 2- תחפושות של דוד חיים, מיקי ויובל המבולבל כגיבורי האור מתוך המופע המצליח.
ובנוסף, יובל מר עגבנייה מצטרף השנה לתחפושות בדמותו של יובל המבולבל.
תחפושת חדשה בדמות בובו לצד שלושת תחפושות קלאסיות של דוד חיים האהוב
ושלוש תחפושות חדשות בדמותה של מיקי כוכבת הילדים.
מידות: 3-8

קופיקו- גיבורי הילדים הנוסטלגי עם שתי תחפושות לילדים, מידות 2-8 ותחפושת קופיקו למבוגר, מידה: One Size.

רינת מלכת הילדים- ארבע תחפושות מפוארות בורוד, לבן וזהב, במידות 4-8, ותחפושת בדמותה מתוך המופע 'מותק של פסטיבל' במידות: S, M, L. בנוסף, בקניית תחפושת תינתן מתנה: DVD של המופע.

Winx Club- הפיות הלוחמות של הדור החדש של Winx, בדמותן של סטלה, פלורה ובלום. מידות: 4-10

דייגו ודורה- תחפושת חדשה של דורה פיה מצטרפת לקולקציה הכובשת עם דורה כלה, דייגו, בוטס וחטפני. מידות: 3-8

הנסיך הקטן- תחפושת בדמותו מהספר של הנסיך הקטן, מידות: 4-8

מיכל הקטנה- תחפושות לילדות בדמותה המוערצת של מלכת הילדים מיכל הקטנה . DVD מתנה בקניית תחפושת של מיכל הקטנה. מידות: 3-6

דובוני אכפת לי- הסדרה המתוקה עם דמויות של דובוני אכפת לי לתינוקות ולמבוגרים. מידות: 1-4 לתינוקות, למבוגרים: One Size.

Bratz- דמויותיהן של הבובות המדליקות בשלושה צבעים שונים לבנות: בראץ פיית החלומות בורוד, בראץ פיית הקסם בסגול ובראץ פיית האגדות בכחול. מידות: S,M,L.

הלו קיטי- קולקציית תחפושות חדשה בדמותה של הלו קיטי המתוקה במגוון צבעים וסגנונות לתינוקות, ילדות, נערות ונשים. מידות: 1-10 ומידות לנשים.

 

דרדסים- הלהיט הפופולארי של שנות ה- 80 חוזר עם מגוון של תחפושות בדמויותיהם של דרדסבא, דרדסית ודרדס לילדים, נוער ומבוגרים. מידות: 3-6 לילדים, Teen לנערה, One Size למבוגרים.

בוב ספוג- לצד התחפושת של בוב ספוג לילדים מוצעות תחפושת לנוער ומבוגרים בדמות בוב ספוג גבר ובוב ספוג אשה. מידות: 3-6, Teen, ולמבוגרים One Size.

תותית- תחפושות מקסימות בדמותה של תותית לילדות ונערות לצד דמותה של פטלית. מידות: 4-10 ולנערות One Size.

עולמו של דיסני- שושי זוהר, בעלת הזיכיון הבלעדי לייצור ועיצוב תחפושות דיסני מקוריות, מאפשרת לנו כמו בכל שנה להרגיש חלק מהאגדות ולהתחפש לדמויות הפופולאריות: פו הדוב לילד ולילדה והחבר טייגר, מיקי ומיני מאוס, החתולה מארי, פינוקיו, דמבו, במבי, סימבה, ואלאדין עם תחפושת דו צדדית. לצידם גם השנה מוצעות דמויותיהם של נהגי מרוצים מהסרט 'מכוניות 2', פיטר פן ודמויותיהם של ג'סי, וודי ובאז מהלהיט 'צעצוע של סיפור'. מידות: 4-10, Teen לנערות ומידת One Size לנשים.

הנסיכות מהאגדות- קלאסיקות דיסני הנצחיות עם נסיכות מהאגדות בתחפושות מקוריות עשירות ומפוארות.

השנה מתחדשים עם תחפושת מהסרט 'אמיצה' בדמותה של נסיכת אגדת ההרפתקאות, ותחפושת חדשה של רפונזל. קולקציית התחפושות כוללת תחפושות בדמויותיהן של יסמין, פיה, טינקרבל, היפיפייה הנרדמת, בל, סינדרלה, שלגייה, פוקהונטס, בת הים הקטנה, רפונזל, ותחפושת מתהפכת: שלגייה מצד אחד והיפיפייה הנרדמת מהצד השני.
מידות: 4-10, One Size לנערות.

פיניאס ופרב- תחפושת חדשה בדמותו של הסוכן פ. לצידם של דמויות סדרת האנימציה הפופולארית פיניאס פלין והאח החורג האנגלי שלו פרב פלטשר. מידות 4-10.

גיבורי הסרטים המצליחים: נרניה סרט הפנטזיה ושודדי הקריביים- ליין תחפושות מרשים המתאפיין בעושר של בדים ותיפורים בגימורים ברמה גבוהה: ג'ק ספרו, אנג'ליקה, קפטן הוק, ג'ייק והפיראטים, המלך פיטר, נסיך כספיאן, פיראט הקריביים. התחפושות מוצעות בליווי אביזרים משלימים מחומרים חדשניים דוגמת חרבות קלות משקל עשויות ספוג מוקצף. מוצע במידות 4-12, One Size.

גיבורי העל Marvel: קולקציית התחפושות האהובות של גיבורי העל הפופולאריים מתחדשת עם ספיידר-מן בדמות חדשה מהסרט 'ספיידרמן המופלא', לצידם ספיידר-וומן, איקס-מן, קפטן אמריקה, תור ואיירון מן.
מידות: 4-10
כוחות בטחון והצלה- התחפושות הכובשות בדמותן של שוטרים וחיילים: חבלן משטרה, סוכן מוסד, טייסי קרב, לוחמי כח דלתא, כבאי ,קומנדו ימי והשייטת. מוצע במידות 4-12 לילדים ומידות למבוגרים.

עולמה של ברבי- קולקציית התחפושות העשירה בדמותה של ברבי האהובה והמתוקה התרחבה עם תחפושות מושקעות ומהודרות בדמותן של ברבי נסיכת הלבבות, נסיכת האושר, ברבי כלת הפרחים, כלת האביב, ברבי פנטזיה, בלט, מלכת המשאלות ועוד. מידות 4-10.

פאוור ריינג'רס- תחפושת מדליקה וחדשה בדמותו של סופר סמוראי מהסדרה החדשה לצד תחפושות של כוכבי הפאוור ריינג'רס. מידות: 4-10

מונסונו, WWE, בייבלייד, צבי הנינג'ה- תחפושות מעודכנות, מושקעות ומאובזרות של צבי נינג'ה עם תחפושות גם לגבר ואשה. דמויותיהן של צ'ייס ולוק מסדרה מונסונו, ריי מיסטריו, בייבלייד. מידות: 4-12.

עולם התינוקות- המותג הישראלי שושי זוהר מתרחב עם קולקציית תחפושות ילדות שאי אפשר לגדול בלעדיהן עם דמויות מתוקות, איכותיות ונוחות: שפן ורוד, ג'ירפה, פנדה, תות, חמנייה, כבשה, נמר, פיל, אפרוח, פרה, חיפושית, דבורה, פרפר, ברווז, דובי, אריה. מידות: 1-4

קולקציית תחפושות בהשראת גיבורי התנ"ך מתחדשת וגדלה בהתאם לביקושים, עם תחפושת של ספר תורה ותחפושות בדמותם של משה רבנו, רחל אימנו, חסידים, אהרון הכהן, דוד המלך, כלת השבת, רבקה אמנו ועוד. מידות: 6-12.

עולם לוחמי הנינג'ה- לאור הביקוש שושי זוהר מרחיבה את קולקציית התחפושות של לוחמי נינג'ה שאהודים על הילדים והנערים ומציעה מגוון עשיר של דמויות: נינג'ה לוחם האש, לוחם הנינג'ה, נינג'ה אש הזעם, ילד הקרטה, מתאגרף ועוד. מידות: 4-12, S. M. L.

עולם הדמדומים- עשרות תחפושות מפחידות לבני נוער: גמד מרושע, קוף מעבדה, איש הפלדה, מלאך המוות, איש הזאב, הצעקה, איש השלדים, זומבי, רוח רפאים, וחייזר- הם רק חלק מליין התחפושות שישליטו אימה ורעד ואהובים במיוחד על בני הנוער. מידות: 6-12, S, M,L, Teen.

תחפושות לנוער ומבוגרים

שושי זוהר מרחיבה את קולקציית התחפושות לבני נוער בגילאים 10-15 עם שפע תחפושות התואמות לתחומי עניין של הנוער, לדברי שושי זוהר 'בשנים עברו הורים רבים מצאו עצמם לא אחת מתוסכלים לנוכח מבחר התחפושות שהוצע לילדיהם בטווח גילאים 10-15. הנערים והנערות מעוניינים בתחפושות פופולאריות, מעניינות ומעט בוגרות לעומת הילדותיות אשר הוצעו להם עד כה". קולקציית התחפושות של שושי זוהר לפורים 2013 כוללת שפע של תחפושות איכותיות ואהודות על הנוער: נער/ת קרקס, דילר/ית, תלמידת תיכון, לוליין, קליאופטרה, קיסרית ועוד. בנוסף, השנה מוצעת ערכה מלאה לנערות הכוללת חצאית, חולצה ובהתאם לתחפושת עניבה, פפיון או כובע תואם.

לנערים ומבוגרים מוצעת תחפושת קבוצתיות בדמות 'הרואה ואינו נראה' בחמישה צבעים שונים המכסה את כל הגוף כולל הפנים, ומאפשרת התאמה וגזירה של התחפושת בהתאם לפני המתחפש. מידות: One Size

לקהל המבוגרים שושי זוהר מממשיכה לספק את הביקושים, מרחיבה את המבחר ומציעה למעלה מ- 400 תחפושות מעוצבות בסגנונות שונים ודמויות רבות, חלקן תחפושות זוגיות לגבר ולאשה: נערת גלידה, ליצנית, גברת פפיונת, מבחר תחפושות בדמות השוטרת, ראפר, מקסיקני, זאב, רובין הוד לנשים ולגברים, לוחמת יפנית, קיסרית, קאובוי, בוקרת, לוחמת פיראטית, חיילת אמריקאית, אשת העכביש, טרזן, מוסקטרית, טייסת קרב, פופאי, רובוקופ לנשים ולגברים, נינג'ה, כוכבת קולנוע, מלאכית, כבאית ועוד. מוצעות במידה One Size.  

 

להשיג ברשתות ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ

 

עוד לפורים 2013 לילדים:

 

דפי עבודה, ספרים ומשחקים להדפסה חינם:

דפי צביעה ויצירה ליצנים

חג מי יודע? משחק לוח לפורים

משחק הפכי מילים

משחק הפכים

תשבץ לפורים

דף תחפושות לבובות

דף צביעה ליצן לפורים

דף צביעה ליצן – תרגילי חשבון לילדי כיתה א'

גזרת מסיכות לעיניים

דף התאמת סמלי פורים

דף התאמת הפכים

 

אוכל, תזונה ומתכונים

אוזני המן שתמיד מצליחים

ליצן מבצק סוכר

יוצרים משלוחי מנות עם הילדים

 

 

משחקים והפעלות

הפעלת תנועה עם כובע ליצן וכדור מטניס

תחנות הפעלה לפורים

רעיונות לתחנת קליעה למטרה

חגיגת ליצנים

 

יצירה וקישוט

קישוטים לפורים

מסיכות קלות וזולות

מסיכות קרנבל מקרטון

תחפושות קבוצתיות

איפורים לפורים לילדים

תחפושות מקוריות

מעצבים תחפושות עם הילדים

עצות וטיפים על תחפושות פורים

תחפושת גמד קלה

ליצנים מארבעה כיוונים

מסיכות סול או בריסטול

מסיכות מעיסת נייר

 

כתבות תוכן

למה מתחפשים?

למה לא כל יום פורים?

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש