איש הפלסטלינה

איש הפלסטלינה, נועם רז, מציע הפעלה ייחודית ערכית באמצעות יצירה ועיצוב בפלסטלינה. פעילות מגבשת של שעה שתורמת למוטוריקה עדינה, לפיתוח הדמיון והיצירתיות. נועם רז מספר איך הכל התחיל  

 

איך בעצם הגעתי לתחום הזה בכלל?

 

אם מישהו היה שואל אותי אם ארצה ללמוד פיסול בפלסטלינה או ליצור להנאתי דמויות, הייתי משיב בשלילה. אם היו אומרים לי שיום מין הימים אפסל ואצור בפלסטלינה לא הייתי מאמין לזה.

 

הכל התחיל לפני כמה שנים, דפדפתי בעיתון היומי וראיתי באחד המוספים "הפעלה לילדים" - איך לפסל פרצוף מפלסטלינה. רכשתי פלסטלינה והתחלתי ליצור שלב אחר שלב, ולמרבה הפלא יצא לי מאוד דומה לדמות המקורית מהעיתון - פרצוף מצחיק.

 

בהמשך מצאתי סרטוני הדרכה ודפי הפעלה, ישבתי עם כמות נכבדה של פלסטלינה והתחלתי ליצור להנאתי דבורה, כלב ים, שבלול, ארנב, צפרדע וגיליתי שיוצא לי בכלל לא רעJ. לימים קניתי ספרי פלסטלינה וישבתי שעות על גבי שעות והתחלתי ליצור חיות ודמויות אחרות עד למצב של התמכרות כיפית ונעימה.

 

עם הזמן שדרגתי את עצמי, למדתי להסתכל על יותר פרטים, אם כי הפרטים הקטנים הכי הכי קטנים...הטכניקה השתפרה פלאים, מעכתי עבודות ישנות ויצרתי אותן מחדש וראיתי את השיפור בראייה וביצירה עצמה.

 

היום אני גאה להנחות קבוצות ילדים ומבוגרים בפיסול בפלסטלינה ולראות את הברק הראשוני בעיניים, את המרץ בעבודה, את הציפייה לתוצאה המושלמת עבורם.

 

פלסטלינה עבורי זהו ריפוי בעיסוק וחדוות היצירה.

 

מיועד לגיל: 5 ומעלה,

תיאור ההפעלה: הפעלות לימי הולדת, בת מצווה ובר מצווה, קייטנות, חוגי בית, חוגים לבתי ספר, מתנ"סים ומרכזים קהילתיים. פעילות מגבשת התורמת למוטוריקה עדינה,דמיון ויצירתיות.

נושא ייחודי: יום הולדת יצירה בפלסטלינה, בת מצווה, בר מצווה

אורך הפעילות: שעה.

הילדים מקבלים הביתה: כל ילד מקבל את היצירה שהכין במהלך ההפעלה.

הילד החוגג מקבל: את היצירה של נועם רז למזכרת. .

שעות פעילות: גמיש בכל ימות השבוע.

מיקום: ניתן לערוך את ההפעלה בבית או בחוץ

טלפון: 0528-488559

אתר: www.noam-raz.com, עמוד פייסבוק: https://www.facebook.com/plastalina

סרטונים: http://www.youtube.com/watch?v=nrLw6ukm2r0

http://www.youtube.com/watch?v=szfCMUwwmgc&feature=related

 

לצפייה בעיצוב פלסטלינה

מפלצת אישית מפלסטלינה  

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש