קבוצות את זה

קבוצות פייסבוק סגורות של פורטל "את זה"

לפורטל התוכן המקצועי "את זה" (www.etze.co.il) המתמחה בהעשרה ערכית חווייתית לילדים, קבוצות פייסבוק סגורות מפולחות לפי קהלי יעד.

הקבוצות מיועדות לשיתוף רעיונות, חוויות, דעות, התלבטויות של חברי הקבוצה בעלי המכנה המשותף. מדי יום מתפרסם מידע שוטף מהפורטל לפי צורכי הקהל ובקשותיו: רעיונות ליצירה, מידע שוטף ועדכני על אירועים ומקומות אטרקטיביים לבילוי עם הילדים, מתכונים, משחקים ודפי עבודה להדפסה חינם, המלצות על מוצרים ומתנות ועוד.

במסגרת ויש גם מתנות, הטבות והפתעות לחברי הקבוצות!

 

קבוצת פייסבוק להורים

עמוד המעריצים הנרשמי של פורטל התוכן המקצועי להורים וילדים "אתזה" המתעדכן ברמה יומיומית לעדכונים חשובים המעניינים הורים לילדים בגילאי 0-13. מידע שוטף על המתרחש, רעיונות להעשרה ערכית חווייתית לילדים בבית ובחוץ וגם תחרויות ופרסים!

להצטרפות – את זה - מגזין אינטרנטי להורים וילדים

 

קבוצת פייסבוק סגורה לגננות

הקבוצה מיועדת לשיתוף רעיונות, חוויות, דעות, התלבטויות ועוד ועוד – כל מה שמעניין גננות.

בקבוצה מתפרסמים באופן שוטף מידע טרי של גננות, סייעות ומנהלות גן וכן מידע שוטף מהפורטל בנושאים הרלוונטיים לגננות.

מנהלת הקבוצה – רינת ישראל - 18 שנים במערכת החינוך. במהלך עבודתה כגננת יצאה ללימודי תואר שני בייעוץ חינוכי וכיום משלבת את הצד ייעוצי לצד הצד הפדגוגי.

להצטרפות – את זה – זמן איכות עם ילדי הגן

 

קבוצת פייסבוק סגורה לסבים וסבתות

בקבוצה תוכלו לקבל מידע שוטף שלנו ושל חברי הקבוצה שהצטרפו כולל רעיונות לבילוי עם הנכדים בבית, בחוץ ובחוץ לארץ, המלצות על אירועים ומקומות אטרקטיביים לבילוי עם הילדים, רעיונות למתנות ייחודיות לנכדים ולנכדות ומתנות ועוד.

להצטרפות –את זה – זמן איכות עם הנכדים

 

קבוצת פייסבוק סגורה לוועדי הורים

קבוצה זו מיועדת להקל על החיים של ועדי ההורים שעובדים קשה!
כאן תוכלו לקבל רעיונות ועצות, לשתף ולהשתתף בכל מה שקשור לוועד ההורים בגן, בכיתה, בצהרון ובבית הספר – רעיונות למתנות, תקציבים, פעילויות שוות, ארגון מניסיון, וגם לקבל חינם מצגות להורדה, משחקי קלפים, דפי עבודה להדפסה, המלצות על מקומות בילוי, ועוד.
ויהיו גם הפתעות לחברי הקבוצה!

חברי הקבוצה מוזמנים לשתף את כולם ברעיונות, המלצות, דעות, חוויות ותמונות.

להצטרפות: את זה – ועדי הורים

קבוצת פייסבוק לאוהבי ספרי ילדים

קבוצה זו מיועדת לשתף מידע שימושי על ספרי ילדים לאורך כל ההסטוריה בהיבטים שונים – המלצות, הפעלות בעקבות ספרים, רעיונות ליצירה, מופעים, הצגות, משחקים ועוד! בקבוצה יתפרסמו גם סקרי ספרים לפי נושאים, גילאים וסוגים.

אם אתם אוהבים ספרי ילדים ומבינים את החשיבות הרבה שלהם עבור ילדים בכל הגילאים – בואו להתעדכן בהמלצות מקצועיות על פי התרשמות הורים וילדים, לקבל רעיונות להעברת מסרים באמצעות ספרים, סקרי ספרים בנושאים מבוקשים, הפעלות בעקבות ספרים, רעיונות ליצירות הקשורות לספרי ילדים, דפי עבודה, משחקים, הצגות, מופעים, וכל מה שקשור לזמן איכות עם ילדים בעקבות ספרי ילדים.

מנהלת הקבוצה – ענבר וולף

להצטרפות: את זה – לאוהבי ספרים

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש