TLV Balloon

אם אתם רוצים להכיר לילדים את העיר תל אביב – התחילו בטיסה בכדור פורח מעל שמי העיר ותזכו בחוויה משפחתית המתאימה לטווח גילאים גדול

בירח הדבש שלנו רציתי מאוד לעלות על כדור פורח בעמק הלואר, אבל זה היה יקר. זו הסיבה לכך שכשראיתי את הכדור הפורח מעל שמי תל אביב, הייתי בטוחה שזה יקר. בירור קטן העלה שהאטרקציה לא מצריכה משכנתא, ובסופו של הבילוי, החוויה עצמה העלתה חיוכים ששווים כל שקל.

במשך שנים אנחנו מטיילים בתל אביב בהזדמנויות שונות, ולמרות שאנחנו תושבי תל אביב תמיד היתה לי תחושה שהילדים צריכים לראות במבט-על את כל המקומות המוכרים להם. TLV Balloon הוא כדור פורח ענק אשר המאפשר בחוויית ריחוף תצפית של 360 מעלות על הנוף האורבני של תל אביב והסביבה. כך ניצלנו את ההזדמנות להראות לילדים את כל החלקים המוכרים!

הגענו ל"טרנמינל", ולאחר המתנה קצרה נכנסנו לכדור הפורח. תוך ומעבר לה דקות ספורות הכדור מגיע לגובה 120 מטרים וניתן לצפות בכל תל אביב: החל מפארק הירקון שממנו הכדור עולה, כולל גן הסלעים והאגמים עד הים, נתיבי איילון, מגדלי עזריאלי וגורדי שחקים נוספים, רחובות מפורסמים בתל אביב, ברמת גן ובגבעתיים. הילדים שאלו נקודתית איפה מתחם שרונה, תחנת הרכבת הקרובה לביתינו ועוד, הדירות שגרנו בהן לפני הדירה הנוכחית, ויכולנו להראות להם את הכיוונים.

יש מספיק זמן לסקור את המקומות המעניינים, להצטלם מכל הכיוונים וליהנות מהנוף והחוויה המעשירה.

חוויה לכל גיל

ככל שעולה גיל הילדים, קשה למצוא אטרקציות שילהיבו אותם. הטיסה בכדור פורח היתה חוויה מיוחדת, כולל לבן ה-18! כבר לפני שהגענו – יצא לנו לצפות בכדור הפורח בשמיים ודיברנו על מספר האנשים הנכנסים בו (25 אנשים), הדרכים להפעלתו (על ידי גז הליום), והסברנו לקטנה איך הוא לא נופל ומדוע אין מה לפחד. העשרת הידע בדרך לחוויה.

כשנכנסנו לכדור דיברנו על המשקל הכולל הרצוי (יותר מ-2000 ק"ג). כשהכדור התרומם ניחשנו מתי יעצור ומה המרחק מהקרקע (120 מטרים).

הכדור הפורח הוגדר על ידי הרשויות ככלי טיס לכל דבר ולפיכך רמת הבטיחות בו היא הגבוהה ביותר ומפעילי הכדור נדרשו לעבור קורס הכשרה ייחודי.

אטרקציית כדור פורח ראשונה מסוגה בישראל, ה-TLV Balloon ממוקמת בפארק הירקון, כך שלאחר מכן אפשר להמשיך לאטרקציות נוספות שרואים מהכדור, למשל גן הסלעים בגני יהושע, השכרת סירות, מתקני שעשועים מעץ ועוד.

האטרקציה מומלצת כמתנה מקורית!

מיועד לגיל:3+

מיקום: פארק גני יהושע, ליד השכרת הסירות.

מחיר:  75 שקלים למבוגר, 65 שקלים לתושב תל אביב ו-50 שקלים לילד. שעות הפעילות: 9:00-21:00.

 

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש