עגלת בובה הלו קיטי

hello kitty stroller
חברת "טופ פליי ישראל" משיקה עגלות מקסימות לבובות במותג האהוב HELLO KITTY

חברת "טופ פליי ישראל", המשווקת בישראל את צעצועי HELLO KITTYCarrera-RC, Smoby, DICKIE TOYS ועוד, משיקה סדרת עגלות מקסימות לבובות במותג האהובHELLO KITTY , המוצעות בעיצובים מתוקים בגווני וורוד ולבן.

העגלות של "הלו קיטי" מוצעות במגוון דגמים ועיצובים, הדומים לעיצוב של עגלות אמיתיות. העגלות עשויות מחומרים איכותיים ועמידים, כולל גלגלים יציבים וקלים לסיבוב של העגלה. (הגלגלים הקדמיים מסתובבים 360 מעלות).

סדרת העגלות מוצעת ב- 4 דגמים: דגם נועה – עגלה משולבת 3 ב- 1, הכוללת עריסה הניתנת לשליפה ואפשרות הפיכת העגלה לטיולון; דגם טופז - עגלת טיולון עם 4 גלגלים, סל לעגלה וגגון; עגלת ספיר – עגלת טיולון עם 3 גלגלים, סל לעגלה וגגון; עגלת אמבר – עגלת טיולון בסיסית ונוחה לתפעול עם 4 גלגלים.

למותג "הלו קיטי" גם מגוון בובות מקסימות וערכות אביזרים למשחק, שניתן לשחק עם הבובות ולהסיע אותן בעגלה ממש כמו אבא ואימא...

מחירים: 49 – 220 שקלים.

להשיג ברשתות: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, להיט בראש ועוד.

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש