בובה שותה ועושה פיפי בסיר

doll hello kitty
לומדים להיגמל מהחיתול - חברת "טופ פליי ישראל" משיקה בובה חדשה במותג HELLO KITTY ששותה ועושה פיפי בסיר

חברת "טופ פליי ישראל", המשווקת את צעצועי HELLO KITTY ואת מותגי הצעצועים המובילים Carrera-RC, Smoby, DICKIE TOYS ועוד, משיקה בובה מתוקה במותגHELLO KITTY המלמדת את הילדים לעשות פיפי בסיר. הפעוט לומד להושיב את הבובה על הסיר (המצורף באריזה), וברגע שהוא נותן לה לשתות מים היא עושה פיפי בסיר.

הבובה מגיעה עם מגוון אביזרים למשחק – סיר, בקבוק, מוצץ, משחה לתינוק ותחליב לתינוק, המאפשרים לפעוט לחוות טיפול בתינוק. כמו כן, הבובה לבושה בבגד מתוק עם סקוץ' בתחתית לפתיחה מהירה.

באמצעות הבובה ניתן להדגים לפעוט ישיבה על הסיר כדי לעשות פיפי. בנוסף, הבובה יכולה לשמש לפעוט כ"חבר" שעובר את תהליך הגמילה ביחד איתו.

גובה הבובה: 30 ס"מ.

מחיר: 119 שקלים.

להשיג ברשתות: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, להיט בראש ועוד.

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש