דגי דפנה

מסעדת "דגי דפנה" בכניסה לקיבוץ דפנה מזמנת חוויה קולינרית חושית נהדרת לכל המשפחה! בתפריט המגוון כל אחד מוצא מה לאכול, מהקטן עד הגדול, והכל טעים! הטבע הרגוע מסביב משרה אווירה טובה, בקיצור – כולם שמחים ואוהבים, אפילו התרגשנו לצפות בנשיקה של תרנגול אל תרנגול!  

תרנגולים עטורי כרבולת קיבלו את פנינו בכניסה לגן רחב הידיים הטבעי בכניסה לקיבוץ דפנה. הלכנו עם השלט אל מסעדת הדגים. כבר בכניסה מוצגים מבחר הדגים שמוגשים במסעדה עם תמונה לצד שמם, מה שעוזר לבחור מה לאכול. שולחנות העץ מכוסי מפה בצל העצים מסודרים מראש, ורק צריך לשבת ולבחור.

התפריט מציע מבחר מנות ראשונות, סלטים, סוגי חומוס, עיקריות דגים ובשרים, קינוחים, שתייה חמה וקרה וארוחות ילדים.

הזמנו סלט פאטוש – עגבניות, מלפפונים, פלפלים בצבעים, בצל חתוכים גס ומתובלים מצוין עם משולשי חטיף קריספי שטובלים ברוטב ומתענגים. קערת דגים קטנים מטוגנים התחסלה במהירות – הדגים היו נימוחים מבפנים וקריספיים מבחוץ, בדיוק כמו שנחוץ. הילדים נשנשו חומוס טחינה משובח, בעיקר בגלל הטעם והמרקם.

לעיקריות הזמנו מנות מגוונות – דג לברק מטוגן שלם – דג ענק עשיר בטעמו הבסיסי שתובל במידה הנכונה על צלחת מוארכת עם רוטב שהתאים לו בדיוק. פיש אנד צ'יפס שנושנש לאט ובעונג רב, דג מוסר ים עדין בטעמו שעליו חצילים וקישואים עם עגבניות מיובשות – תוספת מצוינת לדג טעים.

מגזרת הבשרים אכל הבן פרגיות עסיסיות על הגריל, והילדה נהנתה משניצל וצי'פס במנת הילדים הגדולה. 

מהקינוחים בחרנו סופלה שוקולד – לאחר שניפצנו אותו התפרץ הנוזל החום המתוק כמו מהר געש לצד 4 כדורי גלידת וניל לבנים גדולים.

המחירים סבירים מאוד, כך שכדאי לתכנן ארוחה טובה לכל המשפחה בדרך מהחרמון או מכל טיול אחר בצפון.

 

בקיץ יש במקום גינת בירה שמציעה מגוון בירות מרחבי העולם ותפריט ייחודי. ניתן לערוך אירועים בגינת הבירה בקיץ בתיאום מראש. 
ממוצע מחיר לאירוע - 100-150 ש"ח לאדם כולל המקום! 

 

המסעדה היא חלק מפארק דיג (סגור כעת) הכוללת בריכה לגידול דגים – מחכים שתיפתח לעריכת סיור מעשיר עם הילדים. במקום חנות דגים ואפשר גם לקחת מנות הביתה.

שעות פתיחה: המסעדה פתוחה בכל ימות השבוע מהשעה 12:00 עד השעה 21:00. בחודשי הקיץ עד השעה 23:00.

מיקום: אתר הקמפינג דגי דפנה נמצא מול קיבוץ דפנה, על כביש 99 - קריית שמונה הבניאס. 
הכניסה הנוחה דרך הפנייה מצומת חורשת טל לכיוון אנדרטת אסון המסוקים.

אתר: דגי דפנה מסעדה גינת בירה ופארק דיג מול קיבוץ דפנה 

 
כל הזכויות שמורות לפורטל הורים וילדים "את זה" 2010. כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד. מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הורים וילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות, הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הורים וילדים "את זה" בכתב ומראש