מה בפורטל?

ספארק 2000

ימית 2000 בחולון היא החוויה הכי מרעננת מתל אביב דרומה. נכון, לא חסרים פארקים ומגלשות מים בישראל, אבל משהו בשילוב המרענן של מים, שמיים והרבה אטרקציות נקיות ומגוונות – נותן אדרנלין לילדים ושקט להורים

תומר קרן 05.08.19

תעודת זהות

  • מיועד לגיל:כל הגילאים

  • איזור:מרכז

  • מיקום:קריית שרת, חולון.

  • טלפון:1700-50-60-60, 03-5500000.

  • אתר:ספארק 2000

מים הם מצרך נדיר בישראל החמה, אבל באורח פלא פארקים ומגלשות מים דווקא יש ויש. מאשקלונה בדרום, דרך המימדיון ושפיים במרכז ועד הלונה גל הוותיק בכנרת – מכל צומת ומכל גבעה תוכלו לראות את התורים המשתרכים אל האטרקציות המבוקשות ביותר. אם כן, במה זכה ספארק המים ימית 2000 לכתבה נפרדת? ראשית, בזכות השם המדליק ספארק מים. תודו שזה כבר מחליק לכם בגרון. שנית, ימית 2000 בחולון היא לא אוסף מגלשות – היא האקסטרים הכי מרענן מתל אביב דרומה. משהו בשילוב של מים, שמיים והרבה אטרקציות נקיות ומגוונות – נותן אדרנלין לילדים ושקט להורים.

כבר בכניסה אל המתחם הענק בולטים מאוד הניקיון והתחזוקה של המקום. כרי הדשא נקיים, המלתחות נקיות והשירותים מצוחצחים. הגישה לכל מקום בפארק, גם בעגלות, מאוד נוחה, וזה לא מובן מאליו במתקני מים.

בשנת 2008 חידש הפארק את פניו ובין המגלשות החדשות ניתן למצוא את ה"בלק הול", ה"ספייס בול" המסתיימת במתקן נחיתה עגול וה"בננה ג'אמפ" - שתי מגלשות שנקטעות פתאום באמצע הדרך אל המים. מתקנים אלה מצטרפים ל"סופר קמיקזה" המהירה ול"אמזונס" – מסלול האבובים המלהיב.

אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים תוכלו לקחת אותם לבריכה חביבה, ג'ימבורי מתנפח, מזרקת פטרייה, בריכת גלים ובחודשי הקיץ גם ליהנות מהצגות והפעלות.

בנוסף, פועל במקום ספא, שמיועד לבני 16 ומעלה וכולל חמישה סוגי ג'אקוזי שונים, חדרי סאונה יבשים ורטובים, חמאם טורקי ומרפסת שמש. חובבי הספורט ייהנו ממגרשי טניס, כדורגל וכדורסל. יש לציין כי השימוש בכל המתקנים כלול במחיר כרטיס הכניסה.

כדאי לציין לטובה את החניה בשפע ובחינם, את כרי הדשא הנרחבים, את השפע בשמשיות וכסאות נוח ובעיקר את הנוכחות המסיבית של אנשי צוות. לעומת זאת, האוכל במסעדה לא מבריק, והמחירים מזכירים יותר את שדה התעופה. מישהו שם החליק, ולא רק במגלשות...

ימית 2000 היא אטרקציה מומלצת בחום לכל המשפחה, במיוחד אם אתם גרים באזור. אם אתם לא גרים באזור – הנה סיבה טובה לבקר בחולון.

מיועד לגיל: חצי שנה ומעלה.

תיאור המקום: פארק מים הכולל אוסף מגלשות אקסטרים משוכללות, בריכה לילדים קטנים, ג'ימבורי, מזרקת פטרייה, בריכת גלים ובחודשי הקיץ גם הצגות והפעלות לילדים. מיקום: קריית שרת, חולון.

טלפון: 1700-50-60-60, 03-5500000. אתר: http://www.yamit2000.co.il

מחירים: 72 שקלים למבקר מגיל שלוש. ימים ושעות פתיחה: ימי חול, 08:00-22:45; שישי-שבת - עד 18:00. סגור ביום כיפור.

  • כל הגילאים

  • חוברת העשרה לגילאי 4-6 להורדה

  • מערכת "את זה"29.03.20

  • עקב הבקשות הרבות שלכם לאפשר הורדת חוברת ההעשרה שלנו לגילאי 4-6 – החלטנו לאפשר רכישה ב-10 שקלים בלבד (על מנת לכבד את המומחים והעושים במלאכה!). בכל חלק בחוברת 27 עמודים עם מגוון פעילויות בנושאים שונים לגילאי 4-6 ממיטב המומחים של פורטל "את זה" – עכשיו להורדה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים