מה בפורטל?

ספארק 2000

ימית 2000 בחולון היא החוויה הכי מרעננת מתל אביב דרומה. נכון, לא חסרים פארקים ומגלשות מים בישראל, אבל משהו בשילוב המרענן של מים, שמיים והרבה אטרקציות נקיות ומגוונות – נותן אדרנלין לילדים ושקט להורים

תומר קרן 05.08.19

תעודת זהות

 • מיועד לגיל:כל הגילאים

 • איזור:מרכז

 • מיקום:קריית שרת, חולון.

 • טלפון:1700-50-60-60, 03-5500000.

 • אתר:ספארק 2000

מים הם מצרך נדיר בישראל החמה, אבל באורח פלא פארקים ומגלשות מים דווקא יש ויש. מאשקלונה בדרום, דרך המימדיון ושפיים במרכז ועד הלונה גל הוותיק בכנרת – מכל צומת ומכל גבעה תוכלו לראות את התורים המשתרכים אל האטרקציות המבוקשות ביותר. אם כן, במה זכה ספארק המים ימית 2000 לכתבה נפרדת? ראשית, בזכות השם המדליק ספארק מים. תודו שזה כבר מחליק לכם בגרון. שנית, ימית 2000 בחולון היא לא אוסף מגלשות – היא האקסטרים הכי מרענן מתל אביב דרומה. משהו בשילוב של מים, שמיים והרבה אטרקציות נקיות ומגוונות – נותן אדרנלין לילדים ושקט להורים.

כבר בכניסה אל המתחם הענק בולטים מאוד הניקיון והתחזוקה של המקום. כרי הדשא נקיים, המלתחות נקיות והשירותים מצוחצחים. הגישה לכל מקום בפארק, גם בעגלות, מאוד נוחה, וזה לא מובן מאליו במתקני מים.

בשנת 2008 חידש הפארק את פניו ובין המגלשות החדשות ניתן למצוא את ה"בלק הול", ה"ספייס בול" המסתיימת במתקן נחיתה עגול וה"בננה ג'אמפ" - שתי מגלשות שנקטעות פתאום באמצע הדרך אל המים. מתקנים אלה מצטרפים ל"סופר קמיקזה" המהירה ול"אמזונס" – מסלול האבובים המלהיב.

אם אתם מגיעים עם ילדים קטנים תוכלו לקחת אותם לבריכה חביבה, ג'ימבורי מתנפח, מזרקת פטרייה, בריכת גלים ובחודשי הקיץ גם ליהנות מהצגות והפעלות.

בנוסף, פועל במקום ספא, שמיועד לבני 16 ומעלה וכולל חמישה סוגי ג'אקוזי שונים, חדרי סאונה יבשים ורטובים, חמאם טורקי ומרפסת שמש. חובבי הספורט ייהנו ממגרשי טניס, כדורגל וכדורסל. יש לציין כי השימוש בכל המתקנים כלול במחיר כרטיס הכניסה.

כדאי לציין לטובה את החניה בשפע ובחינם, את כרי הדשא הנרחבים, את השפע בשמשיות וכסאות נוח ובעיקר את הנוכחות המסיבית של אנשי צוות. לעומת זאת, האוכל במסעדה לא מבריק, והמחירים מזכירים יותר את שדה התעופה. מישהו שם החליק, ולא רק במגלשות...

ימית 2000 היא אטרקציה מומלצת בחום לכל המשפחה, במיוחד אם אתם גרים באזור. אם אתם לא גרים באזור – הנה סיבה טובה לבקר בחולון.

מיועד לגיל: חצי שנה ומעלה.

תיאור המקום: פארק מים הכולל אוסף מגלשות אקסטרים משוכללות, בריכה לילדים קטנים, ג'ימבורי, מזרקת פטרייה, בריכת גלים ובחודשי הקיץ גם הצגות והפעלות לילדים. מיקום: קריית שרת, חולון.

טלפון: 1700-50-60-60, 03-5500000. אתר: http://www.yamit2000.co.il

מחירים: 72 שקלים למבקר מגיל שלוש. ימים ושעות פתיחה: ימי חול, 08:00-22:45; שישי-שבת - עד 18:00. סגור ביום כיפור.

 • בילויים מומלצים

 • באזל עם הילדים!

 • יעל צמח-גרינשפון11.07.19

 • העיר באזל בשוויץ מזמנת חופשה נהדרת למשפחות עם ילדים בגילאים שונים מכל הבחינות. יש בה מוזיאונים אינטראקטיביים להעשרה ערכית בדרך חווייתית, גן חיות מושקע, מסלולי טיול ושייט בסירה ובאונייה לאורך הריין, מבנים ארכיטקטוניים מרשימים וכמובן – המרפסת המפורסמת שבה החל סיפורה של מדינת ישראל (בבאזל ייסדנו את מדינת היהודים!). יעל צמח-גרינשפון עם הפרטים המלאים, וגם המלצה חמה לנסוע לקרנבל ה-Fasnacht במרץ
 • כל הגילאים

 • בינגו ראש השנה

 • יפעת רוט13.09.19

 • בקליק אחד תוכלו לשדרג את ארוחת ראש השנה המשפחתית ולעשות עם הילדים משהו שונה ומהנה בארוחת החג. בינגו לראש השנה המכיל את סמלי החג וגם הסבר על הסמלים והמנהגים. אם מארחים כמה משפחות, אפשר לחלק לכל משפחה לוח מול המשפחות האחרות. שתהיה שנה מהנה ומלאת זמן איכות עם הילדים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים