• VIP
 • מה בפורטל?

  This is Holland

  07ביקור באתר This is Holland באמסטרדם מעניק לכל המשפחה חוויה מעשירה דרך חמשת החושים! סרטונים מושקעים, מיצגים דינמיים, מפות אינטראקטיביות, וגולת הכותרת – טיסה בסימולטור 5 מימדי המדמה טיסה מעל שמי הולנד וביקור במקומות המרכזיים. תחושה שמימית תרתי משמע. מומלץ לתכנן לפתוח את הטיול באמסטרדם באתר This is Holland

  יעל צמח-גרינשפון 06.04.19

  פעם, נהגתי לשלב בתחילת הטיול בחו"ל עיון בגלויות של המקום שאליו הגענו כדי לוודא שאנחנו מכירים את המקומות שבהם כדאי לבקר. עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה – התכנון וההכנות השתפרו – צפינו בתמונות, פרטי מידע ואף סרטונים על המקומות שבהם נבקר. אם הספקתי – הכנתי מצגת מידע עם תמונות לפי מדינות. המעבר מצפייה בגלויות לצפייה באתרי האינטרנט היווה שדרוג משמעותי להעשרה.

  הביקור באתר This is Holland בפתיחת הטיול להולנד היווה שדרוג משמעותי נוסף עבור כולנו! הפעם חווינו את הולנד באמצעות 5 החושים שלנו – ראייה, שמיעה, מגע, טעם וריח!!  סרטונים מושקעים, מיצגים דינמיים, מפות אינטראקטיביות, וגולת הכותרת – סימולטור 5 מימדי המדמה טיסה מעל שמי הולנד הסורקת את המקומות המרכזיים של הולנד לאורכה ולרוחבה.

   

  טיסה חווייתית ומעשירה

  הביקור באתר This is Holland מסודר ומאורגן בקבוצות קטנות. תחילה עולםי למעלה למתחם עגול שבמרכזו תמונות רבות של הולנד הטומנות בחובן חידות. בעמדות דיגיטליות בחנו את עצמנו בחידון טריוויה על הולנד (למשל: מהו הנמל הגדול ביותר באירופה? – רוטרדם. בהחלט העשרנו את הידע שלנו!

  בשלב הבא מוקרן סרטון קצר ומעניין על ההיסטוריה של הולנד. המנחה/שחקן מסביר באנגלית פשוטה ובגובה העיניים של הילדים איך התפתחה הולנד, מה היה כאן ומה יש כאן עכשיו, הכל בליווי המחשה – תצוגה של מפות היסטוריות לעומת מפות של היום, בעיית המים הסוערים שהובילו לבניית מחסומים, טחנות רוח וסכרים,  מאכלים טיפוסיים של ההולנדים שהיו יורדי ים ידועים (למשל הרינג שחובה לטעום!).

  בחדר הבא מציג השחקן/מנחה (שכבר התחבב על ידי הילדים וההורים) פרטי מידע מרתקים על הולנד. שימו לב למספר טחנות הרוח ברחבי הולנד, לפריסת הצבעונים המייחדים את הארץ המקסימה הזו, ועוד. מרתק!

  הכל מסביב חדיש ומודרני, נקי ומטופח ובעיקר מעשיר ומושקע! לאחר תדריך בטיחות קצר אבל חשוב עברנו לחדר הסימולטורים. התיישבנו במעגל ענק (כהיקף הבניין העגול של This is Holland), חגרנו הידקנו ויצאנו לטיסה! האמת? למרות שידעתי שאנחנו יושבים על כיסאות – חשתי כמו בטיסה אמיתית באוויר הפתוח מעל הולנד! התרגשתי במיוחד כי הייתי בהולנד לפני 17 שנה, כך שהכרתי את המקומות ואת הייחודים. אז טיילנו סביב טחנות הרוח Zaanse Schans, לכן ההגעה אל טחנות הרוח מלמעלה ודרך המים ולא היבשההיתה חוויה עוצמתית! עפנו כציפורים מעל שדות ירוקים ומרבדים של צבעונים צבעוניים מהממים, ראינו פרות רועות באחו, נהרות ואגמים שלווים וסוערים, סכרים וגבעות שנבנו לחסימת המים מתפרצים מהים, טירות עתיקות וארמונות מפוארים, ערים גדולות כמו אמסטרדם ורוטרדם ומעל כפרים ציוריים. עוד ריגש אותנו לעבור מעל הספינה Aida שלאחר 3 ימים הפלגנו בה מנמל רוטרדם – כך הבנו שהיא חלק מהנוף בהולנד!

  כולנו יצאנו מוקסמים מהטיסה, רצינו שוב!

  בחדר נוסף מיצגים דינמיים תלת מימדיים המראים סיטואציות בחי ההולנדים, להשלמת הידע הרב שצברנו בביקור המהנה הזה.

  טיסה חווייתי מעשירה – מומלצת בחום.

   

  טיפים לביקור באתר This is Holland:

  • הזמינו כרטיסים מראש לשעה מוקדמת בבוקר. כדאי להגיע לפני 10:00.
  • שריינו שעתיים לביקור.
  • מומלץ בחום להגיע למקום מהתחנה המרכזית שממנה יוצאות סירות בחינם – זו חוויה בפני עצמה עבור הילדים.
  • הסיורים מתקיימים גם באנגלית, שימו לב להשתלב בהתאם.
  • בסיום הביקור יש אפשרות לרכוש את התמונה – מזכרת נהדרת. תוכלו לבחור את התמונה שלכם על אחד הרקעים של המקומות בהולנד.

   

  מיקום: Overhoeksplein 51, 1031 KS Amsterdam

  טלפון: +31(0)20 – 215 30 08

  מייל לבירורים: [email protected]

  אתר: This Is Holland

  שעות פתיחה בקיץ (מרץ-ספטמבר): 10:00-21:00.

  מחירים: מבוגר – 16.5 יורו, ילד מתחת לגיל 13 –  9.5 יורו.

   

  עוד חו"ל עם הילדים

  • בילויים מומלצים

  • מתחם הקטר 70414

  • יעל צמח-גרינשפון14.12.23

  • בילוי במתחם הקטר 70414 בבאר שבע מעניק טעימה חווייתית ומהנה לילדים וחושף בפניהם פיסות היסטוריה של באר שבע וישראל בכלל מהתקופות שבהן שלטו העות'מנים והבריטים בארץ, השתלשלות הרכבות בישראל והכל באמצעים חדשניים ובאמצעי המחשה בגודל טבעי!
  • משחקיות ופארקי שעשועים

  • פארק מים aquaworldresort

  • יעל צמח-גרינשפון07.08.22

  • פארק המים aquaworldresort בצפון בודפשט הוא חלומו של כל ילד! ללא תורים תוכלו לבלות ימים שלמים במגוון אטרקציות רטובות ויבשות – מגלשות באורכים, בצורות ובגדלים שונים לטווח גילאים גדול, בריכות, אתגרי מים, מתקנים, ג'קוזי בטמפרטורות שונות, ספא מפנק ורגוע, הכולל כמה סאונות, בריכות מחוממות עם בועות בעוצמות מגוונות, מושבים נוחים והכל מרווח וגדול במיוחד! 
  • גילאי 6-10

  • ספר דימויי חיות

  • יעל צמח-גרינשפון26.03.24

  • הדפיסו לילדי בית הספר את ספר דימויי החיות ללימוד חווייתי של ביטויים ומשפטים בהקשר של חיות – פרפרים בבטן, כוח סוס, חיבוק דב, תולעת ספרים ועוד. תנו להם לכתוב אסוציאציות וחוויות שקשורות לביטויים אלו. מרוויחים לימוד חווייתי, העשרת השפה העברית ואוצר המילים, פיתוח הדמיון והיצירתיות, הכרת חיות וקשר טוב בין האחים, כמו זוג יונים

  תגובות הקוראים


  ללא תגובות

  בניית אתרים - בניית אתרים