• VIP
 • מה בפורטל?

  דבק זה עסק!

  סדרת הדבקים ביג (פלדע) עושה את העבודה מצוין בכל מה שקשור לעבודות הדבקה של חומרים שונים, במארזים בפורמטים ובגדלים שונים להתאמה, במחירים שפויים וגם לכל מי שאוהב לקלף את הדבק מהאצבעות! מוצרים מומלצים ליצירה

  יעל צמח-גרינשפון 20.07.14

  כשהייתי קטנה אמא שלי נהגה להכין דבק בבית. זה היה הדבק ששימש אותנו להדבקות השונות ביצירות המקוריות. זו היתה דוגמא מעולה לצרכנות נבונה במצרך הבסיסי בביתנו – הדבק. כשהכרתי את הדבק הלבן המסחרי – התאהבתי בו בעיקר משום שנהניתי לגרד אותו מהאצבעות בסיום ההדבקה. אלו היו רגעים יפים בילדותי.

  לימים, זכיתי להכיר את הדבק השקוף המשמש להדבקת בדים/סול/עץ/מתכת/זכוכית וכל מה שאינו נייר ודורש דבק חזק יותר. שוב זכיתי לחוש התאהבות בדבק בזכות התענוג לקלף את השאריות מהאצבעות. הבעיה היחידה היא המחיר של הדבק השקוף.

  ואז הכרתי את ליין הדבקים של פלדע מבית ביג שעושים את העבודה מצוין בכל מה שקשור לקילוף מהאצבעות, במחיר השפוי וגם בהתאמה לסוג היצירה, שבעצם לשמה התכנסנו!

  כבר שנים אנחנו מכירים את הדבק הרב תכליתי של ביג, וכשמו כן הוא! אנחנו מדביקים בו הכל – בדים, נייר, קרטון, מתכת, זכוכית, פלסטיק, עץ, קלקר, גומי ועוד. הדבק מגיע באריזות במגוון גדלים שונים החל מ-12 מ"ל ועד 500 מ"ל בשפופרות ובבקבוקים, מיוצר בהולנד עומד בכל תקני האיכות הבינלאומיים. אנחנו קונים את בקבוק הפלסטיק הכולל פיה נוחה וחסכונית.

  זכינו ליצור עם דבק ביג קידס שהוכיח נוחות מירבית – הגודל של הבקבוקון מתאים לכף היד הקטנה של בת השש, שמרחה באדיבות מהדבק על משטח הסול והדביקה בריסטול שנדבק במהירות ובאופן מהודק. מדובר על בקבוקון כמו לק, עם פקק גדול יחסית (כדי שיהיה נוח לאחיזה) שממנו יוצאת מברשת למריחת הדבק בנוחות. המטרה היא לא ללכלך שטחים לא רצויים, אבל זה לא הפריע לילדה למרוח על הציפורן ולצהול בקול: "איזה כיף, זה כמו לק של גדולים!". התענוג של קילוף הדבק קיבל שיאים חדשים אחרי המריחה על הציפורן.....

  אחיה הגדול זכה בבקבוקון ביג School – בקבוקון קטן וחמוד שנכנס לקלמר ולא תופס הרבה מקום. יש בו דבק לבן רך שמדביק נייר בקלות ומתייבש מהר (!) – זה מה שצריך להיות בדבק לבית הספר היסודי בעצם, ולכן שמו... הדבק יוצא מפייה עדינה למניעת נזילה של כמות גדולה. יופי של דבק לכל תלמיד.

  עוד מבחר דבקים ליצירה

  ביג - מותג דבקי האיכות מבית פלדע נוצר במיוחד על מנת לספק מענה כולל לדבקים הדרושים בתחום היצירה ההובי ותחום העשה זאת בעצמך. מכל סוג מבחר גדול של אריזות בגדלים שונים בשפורפרות ובבקבוקים המתאימים לצרכים שונים.

  סדרת הדבקים של מותג ביג כוללת מגוון עשיר של דבקים ואביזרי הדבקה העונים על כל מכלול צורכי ההדבקה השונים הקיימים בשוק המקצועי והפרטי.

  הדגש העיקרי על מוצר איכותי תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר, העומדת בקו אחד עם הסטנדרטים הגבוהים בעולם.

  דבק ביג פלסט

  דבק פלסטי איכותי על בסיס מים מתאים להדבקת נייר, קרטון, עץ, קאפה ועוד.

  אריזות במגוון גדלים שונים החל מ-250 מל ועד 4 ק"ג, עומד בכל תקני האיכות הבינלאומיים דבק לבן ההופך שקוף לאחר הייבוש, אינו רעיל.

   

  אקדח דבק ביג

  סדרת אקדחי דבק איכותיים אשר פותחה במיוחד עבור העוסקים בתחום ההובי והיצירה. דבק חם מיועד להדבקת חומרים כגון זכוכית, פלסטיק, עור, בד, עץ, קרטון ועוד מגוון חומרים.

  אקדחים בגדלים שונים ובהספק של 80 ,60, 40, ו-20 וואט, כמו גם מוטות דבק חם משני סוגים: לייבוש מהיר במיוחד ולייבוש רגיל. מוטות דבק אלו מיוצרים עם סיליקון טהור אשר אינו סותם את פיית האקדח גם לאחר התקררות הדבק.

  ביג סקוטש

  צמדן איכותי בעל דבק חזק במיוחד, העמיד לאורך זמן.
  גננות, מורות ואנשי מקצוע שהתוודעו לאיכות הסקוטש אינם מוכנים לוותר עליו.סקוטש הינו מוצר אידיאלי להדבקה כמעט על כל משטח קיים.

  מגוון אריזות בגדלים שונים:אריזות חיסכון מוסדיות: גליל 25 מ', גליל 10 מ'
  אריזות בליסטר במגוון אורכים לשימוש ביתי ומשרדי

  סדרת הדבקים של ביג עונה על עוד מגוון צרכי הדבקה שונים ומגוונים אותם תוכלו לראות בקטלוג המוצרים השלם בו ניתן לצפות  בלחיצה כאן

  לסרטון הדרכה ליצירת אהיל בד מקסים עם דבק Big ספריילחצו כאן

  עוד על פלדע:

  האני מאמין של פלדע

  צבעים מיוחדים לפנים

  גלריית תמונות מוצרי פלדע

  יצירת ינשופים

  תיאטרון בובות ממגשי פיצה

  • אביזרי יצירה

  • מתנה שהיא ברכה

  • מערכת "את זה"30.05.18

  • מה צריך להיות במתנה לסוף שנה לגננות ולמורים, בייחוד אם נפרדים? מתנה קטנה שמביעה רעיון של הערכה, משהו סמלי שיהווה מזכרת מרגשת בכל פעם שייתקלו בו, ורצוי שיהיה שימושי בזמני הנאה. ומה עוד? שגם המחיר יהיה סמלי! רעיון למתנה לסוף שנה

  תגובות הקוראים


  ללא תגובות

  בניית אתרים - בניית אתרים