• VIP
 • מה בפורטל?

  פורטל "את זה" – למה איך ומה

  למה אנחנו עושים את זה? איך אנחנו עושים את זה? ובעיקר תודה גדולה לאלפי גולשינו הנאמנים שמצביעים באמצעות האצבעות כבר 10 שנים ומעודדים אותנו ליצור תכנים מעניינים להעשרת הילדים! מוזמנים לשתף, ויש גם מצגת צבעונית ….. 

  מערכת "את זה" 20.03.20

  לצפייה במצגת את זה 2020 

   

  למה אנחנו עושים את זה?

  כל מה שעשינו וממשיכים לעשות מ-2010 נועד למטרה אחת: לעזור להורים לגדל ילדים איכותיים ומאושרים!

  • להטמיע את החינוך כאורח חיים – גידול הילדים אינו עוד מטלה ברשימת המשימות של מטלות הבית, אלא חלק חשוב בחיינו. אם אנחנו רוצים לגדל ילדים שיגדלו להיות מבוגרים עצמאים ואחראים – צריך לשלב את הילדים בכל מה שאנחנו עושים בחיים ולהכשיר אותם לחיים. הילדים יכולים להשתתף בכל עבודות הבית ובמשימות הנוספות – רק בדרך זו ילמדו מהניסיון ויתרגלו לחיים האמיתיים.
  • להעשיר את הילדים באופן חוויתי – אנחנו מאמינים שכל נושא אפשר ללמוד הצורה הכי טובה באמצעות חוויה – משחק, טיול, חקר, פתירת חידות ותשבצים, יצירה, הפעלה ועוד.
  • להעניק מגוון המתאים לכל אחד – כל הורה יכול למצוא אצלנו מידע לפי הצורך: מי שמחפש מתכון קל ובריא לארוחת ערב, מי שמעוניין לצאת לטבע באזור מסוים, מי שרוצה להישאר בבית וליצור עם הילדים, מי שמחפש הפעלה לכיתה בחטיבת הביניים, מי שרוצה לקרוא מדריך פרקטי על שיעורי הבית, הטמעת סדר וארגון או סקר ספרים בנושא חברות לילדים – יש מגוון רחב.
  • לסייע בהקניית ידע, מיומנויות וערכים לחיים – לתת אמצעים ללימוד:

  תחומי הידע – העשרה והשלמה לנושאים הנלמדים במסגרות החינוכיות: צורות, גדלים, צבעים, אותיות, מספרים, חגים, חשבון, אנגלית, מדעים וכו'.

  מיומנויות – שיפור יכולות תנועה ומוטוריקה, מיומנויות חברתיות, פיתוח אישי, חשיבה ואינטליגנציה, כישורי שפה, ביטוי ורגש ועוד.

  ערכים – הטמעת ערכים ומסרים – הכל מתחיל מהבית:

  שמירה על איכות הסביבה

  ישראליותעברית תקנית

  ניקיון, סדר וארגון,

  עזרה לזולת

  בטיחות וזהירות

  בריאות ותזונה נכונה

  צרכנות נבונה

   

  איך אנחנו עושים את זה?

  אנחנו מעניקים ארגז כלים להורים בפורמטים שונים להשגת מטרות אלו:

  מה אנחנו עושים?

  בנוסף לשפע המידע והתכנים בחינם, השנה הפקנו 2 מוצרים המבוססים על התפיסות, האני מאמין, על הידע והניסיון שלנו:

  1. חוברת העשרה – הכנה לכיתה א'

  52 עמודים ללימוד ותרגול של אותיות, מספרים, צבעים, גדלים וצורות בפורמטים שונים, המקנים מיומנויות שונות בדרך של פעילויות חווייתיות. בכל עמוד תמצאו מגוון רחב של אפשרויות להפעלה – חפשו את הנורה. מתאים לבני 4-6.

  יש ערך חינוכי לעבודה בחוברת מסודרת שבנויה לפי סדר, שמקצים בכל פעם מספר עמודים לעשייה ולפעילות לפי הרעיונות (דחיית סיפוקים…). חשוב לנו שתהיה חוברת אישית לכל ילד בישראל לקראת כיתה א', חוברת  איכותית שתהיה שלו ורק שלו ותישמר למזכרת מרגשת.

  המלצות על חוברת ההעשרה – הכנה לכיתה א'

   

  1. קורס דיגיטלי להורים בנושא צרכנות נבונה לילדים

  קורס דיגיטלי להורים על צרכנות נבונה עם ילדים הכולל סרטונים, משחקים להדפסה, חידונים, איורים, עצות מעשיות ועוד. בלחיצה אחת, ומבלי לצאת מהבית – מדי שבוע נשלח מייל עם הרשאה לשיעור חדש.

  רעיון למתנה לחגים/לקראת כיתה א' להורים לילדים בני 5-10.

  המלצות על הקורס הדיגיטלי להורים

   

  לצפייה במצגת את זה 2020 

   

  לפרטים: 054-5601019

   

   

   

  יעל צמח-גרינשפון, יפעת רוט וצוות "את זה"

   

  • הערכים שלנו

  • ערך עזרה לזולת  

  • מערכת "את זה"29.01.17

  • רוצים ללמד את הילדים לתת ולא רק לקבל ולדעת להעניק מכל הלב? רוצים לגדל ילדים מתחשבים שמבינים את הצד השני ולא חושבים רק על עצמם? מעוניינים לפתוח לילדים דלתות אל יצירת קשרים טובים וחברויות אמיתיות? יש דרכים רבות לעשות את זה מגיל קטן באמצעות דוגמא אישית, סיפורים להמחשה, משחקים, יצירות והפעלות.  
  • כל הגילאים

  • מתחם הקטר 70414

  • יעל צמח-גרינשפון14.12.23

  • בילוי במתחם הקטר 70414 בבאר שבע מעניק טעימה חווייתית ומהנה לילדים וחושף בפניהם פיסות היסטוריה של באר שבע וישראל בכלל מהתקופות שבהן שלטו העות'מנים והבריטים בארץ, השתלשלות הרכבות בישראל והכל באמצעים חדשניים ובאמצעי המחשה בגודל טבעי!

  תגובות הקוראים


  ללא תגובות

  בניית אתרים - בניית אתרים