• VIP
 • מה בפורטל?

  ספורט פרו – הפעלות ספורט לילדים

  מחפשים הפעלות מיוחדות ספורטיביות לילדים בהתאמה אישית ובשילוב ערכי של תזונה נכונה? כדאי להכיר את האירועים שמפיקה מורן נקלנבאום לגילאים שונים – לימוד ותרגול ספורט ותזונה בדרך מהנה!

  מערכת "את זה" 11.10.17

  חברת sport pro הפקות אירועים ספורטיביות ואומנותיות הינה חברה תוססת, צעירה וקריאטיבית. החברה מתמחה בהפקות מונחות, המועברות על ידי צוות מיומן ומקצועי מתחומי הספורט, התיאטרון והעולם היצירתי. בהפקות החברה מושם דגש על אלמנטים מעולם הספורט ויצירה - המאפשרת לשלב בין כיף, הנאה וגיבוש.

  החברה מציעה מגוון רחב של אפשרויות של נושאי יום ההולדת המיועד לבנים ובנות יחדיו. חברה המתמחה ביצירת אירועים בעלי אופי יצירתי וספורטיבי המיוחדת ביותר.

  החדשנות והמקוריות לאירועים בעלי אופי אומנותי של הפקות תוכן המתאימים לכל קהל יעד ולתקציבים העומדים ברשות המארגנים ולערכים שירצו להעביר באמצעות האירוע.

  Sport pro היא החברה בין היחידות בארץ הנותנת לכם לבחור ומשלבת את הלקוח בבחירת התוכן ומאפשרת ייעוץ על ידי צוות החברה המקצועיים והיומנים להפקות תוכן.

  באירועי ימי ההולדת ניתן לשלב תפאורה, דוכני מזון, מתנפחים, אטרקציות ושלל של נושאים שבו אנו פוגשים את הלקוח ויוצרים חוויה בלתי נשכחת מרעננת, שימוש בתנועה, משחק אתגר לטובת אינטראקציה חברתית באירוע.

  מה כולל אירוע יום הולדת ב"ספורט פרו"?

  תחנות ספורטיביות ערכיות - כל אירוע בנוי מתחנות ספורטיביות כדי להכיר את ענפי הספורט השונים ולחשוף את הילדים לחשיבותם. בכל תחנה מעביר איש צוות את אופן הפעילות ומדגיש את המשמעת ספורטיבית.

  ספורט צבעוני ויצירתי - כל ההפקות ואירועים ימי ההולדת בנויים משילוב של ספורט עם צבעוניות ויצירתיות.

  כל הפקה נתפרת באופן מקצועי תוך שימת דגש על איכויות ספורטיביות, יצירתיות ואומנותיות.

  יחס והתאמה אישיים - צוות ספורט פרו דואג מהרגע הראשוני ללקוח ועד סופו יחס אישי אכפתיות ,וביטחון לבחירה נכונה של ספורטיביות והנאת האירוע

  לפני האירוע מתקיים מפגש עם הילד החוגג כדי להכיר אותו באופן אישי, לשמוע מה הוא רוצה ומיהם החוגגים, באילו תחומי ספורט הם עוסקים ואז מתכננים את האירוע.

  מגון הצעות לקיום האירוע - לחברת "ספורט פרו" המלצות למקומות לאירוע, ביניהם מרכזי טניס במרכז הארץ, מדשאות, פארקים, גינות, מתנ"סים ועוד. לפי מיקום בחירת הלקוח ומספר המשתתפים נבנה ומתוכנן האירוע, מספר התחנות הספורטיביות ועוד.

  קבלת פנים – ניתן לפתוח כל חגיגת יום הולדת או אירוע במשחקי גיבוש או בקבלות פנים עם דמויות שטח.

  כדור הברכות - בכל אירוע מקבל בעל השמחה כדור טניס גדול שבו המשתתפים מקדישים לו ברכות ליום ההולדת.

  הפתעות לילדים - ניתן לשלב בסוף האירוע מתנות קטנות לילדים, כגון מחזיקי מפתחות, כדורים, משחקי כדור.

  דוגמאות לתחנות ספורטיביות יצירתיות:

  פילה פולו –משחק פילה פולו בעזרת מקלות, כדור ושערים.

  מירוץ מכשולים - בעזרת מחבט וכדור טניס הילדים עוברים בין משוכות סולמיות ומנהרות מבלי שהכדור ייפול על המחבט.

  קפאורה - משחקי קפוארה בעזרת כלי נגינה.

  כדור קפיץ - הילדים עוברים מסלול קונוסים עם כדור קפיץ מקפץ. באולינג משוכלל– הפלת בקבוקי הבאולינג על ידי כדשור שאמור לעבור מכשולים של קונוסים ומשולשים בלי לגעת בהם!.

  מיני כדוסל - כדרור בין הקונוסים וקליעה לסל. הקבוצה שקולעת יותר סלים היא המנצחת.

  ניתן לצפות בהפעלות המקוריות של "ספורט פרו" כאן:

  תחנות ספורטיביות בנושא פירות וירקות

  מיועד לגיל: 4+, מתאים לבת מצווה ולבר מצווה.

  תיאור ההפעלה: התאמה אישית של הפעלות בנושא שילוב של ספורט ותזונה נכונה, למשל תחרויות ויצירות בנושא פירות וירקות. הפעילות מותאמת אישית על ידי מורן נקלנבאום והצוות המקצועי שלה.

  נושא ייחודי: יום הולדת ספורטיבי, יום הולדת בנושא תזונה נכונה.

  אורך הפעילות: כשעה וחצי.

  הילדים מקבלים הביתה: בחירה מתוך מגוון של מתנות יום הולדת, כגון מחזיקי מפתחות ספורטיביים (כדורסל/טניס/כדורגל). הילד החוגג מקבל: היצירה שיצר בסדנת היצירה.

  מיקום: במדשאות או במגרשי הטניס בהרצליה או בתל אביב. ניתן לערוך את ההפעלה בבית או בחוץ.

  טלפון: 052-3808513.

  אתר: www.sport-p.co.il

  עוד על הפעלות ספורטיביות לילדים:

  תחנות ספורטיביות בנושא פירות וירקות

  סרטון תדמיתי על הפעלות ספורט לילדים

  חשיבות הטניס לילדים

  ספורט פרו – הסיפור האישי

  • כל הגילאים

  • מתחם הקטר 70414

  • יעל צמח-גרינשפון14.12.23

  • בילוי במתחם הקטר 70414 בבאר שבע מעניק טעימה חווייתית ומהנה לילדים וחושף בפניהם פיסות היסטוריה של באר שבע וישראל בכלל מהתקופות שבהן שלטו העות'מנים והבריטים בארץ, השתלשלות הרכבות בישראל והכל באמצעים חדשניים ובאמצעי המחשה בגודל טבעי!

  תגובות הקוראים


  ללא תגובות

  בניית אתרים - בניית אתרים