• VIP
 • מה בפורטל?

  ספורט פרו – הסיפור האישי

  מורן נלקנבאום מציעה הפעלות מקצועיות בהתאמה אישית לילדים ולמבוגרים בדגש על פעילות ספורטיבית, תזונה נכונה ושמירה על אורח חיים בריא. ההפעלות מועברות בדרך חווייתית – הסיפור ההיסטורי של מורן ואיך היא עשתה את זה.

  מערכת "את זה" 03.11.12

  עוד משחר, ילדותה היתה מורן נלקנבאום ילדה סוערת ונמרצת שאמה ניסתה למצוא לה מסגרת מתאימה כדי שתפרוק בה את האנרגיות שלה. לימים נרשמה מורן לחוג תיאטרון-מחול בגבעתיים, שם החלה את דרכה בתחום האומנותי, יצירתי ותנועתי. אולם, יום אחד ללא התרעה מוקדמת החליטה שהיא רוצה טניס.

  הכל התחיל הטניס!

  זו היתה הפתעה גמורה, כיוון שאיש ממשפחתה לא שיחק מעולם טניס, למעט משחקי מטקות בחוף הים ומשחקי פינג פונג שולחן.

  מורן החלה את דרכה אל הטניס על מגרשי הטניס של הדר יוסף. כאן בילתה שעות רבות באימוני הטניס. אולם לימים החליטה ששלמה צורף, מי שהיה מאמן נבחרת ישראל בטניס ואת שמו שמעה, הוא זה שיאמן אותה. במשך כ-10 שנים השתתפה באימוני הנבחרת, ולקחה חלק בעתידה של טניסאים צעירים שאותה הקים שלמה צורף, כולל אימונים אינטנסיביים במשך 5-6 שעות ביום על מגרשי הטניס ובתחרויות בארץ ובחו"ל.

  הטניס התווה את דרכה של מורן בתחומים רבים בחיים. בעצם היותו ספורט אינדיבידואלי, רכשה מורן תכונות עצמאיות, חשיבה עצמאית חיובית, העזה, משמעת ויכולת עמידה בזמנים, כמו קבלת הצלחה וכישלון כאחד.

  למרות היותה ילדה דיסלקטית, איפשר לה הטניס להתמודד עם קשיים, עם אנשים שונים ולעמוד בלחצי בית הספר היסודי והתיכון. "את המיומנויות והכישורים שרכשתי בלימודי הטניס, אני חושבת שלא הייתי מקבלת בשום תחום אחר", מדגישה מורן.

  חשיבות התיאטרון, המשחק והאמנויות

  עמידתה של מורן בתחרויות וחשיפה אל מול הקהל, עזרה לה עד מאוד גם בתחום לימודי המשחק והקולנוע. היא למדה בבית הספר לתיאטרון "הדרך" בגבעתיים והקולנוע אצל רותי דייכס וכן בלימודי הסטיילינג.

  לימים הקימה מורן יחד עם קארין בר את חברת ההפקות "אקסדנס" כשהיא מפיקה ורוקדת באירועים, בחתונות, בחגיגות בר מצווה ועוד. כל אלה הביאו אותה לעבוד עם סמדר גנזי מפיקת אירועי תצוגות אופנה ולשמש כיד ימינה.

  "זה למעשה היה בית הספר של החיים שלי על הצד המקצועי והאומנותי. אצל סמדר גנזי למדתי כיצד להרים פרויקטים, כיצד להיות מיומנת, קורקטית ומקצועית".

  מורן החליטה לצאת לדרך עצמאית ולשלב כל מה שלמדה במהלך השנים ולהקים חברה משלה: "ספורט פרו".

  ספורט פרו –ספורט לילדים

  חברת "ספורט פרו" עוסקת בהפקת אירועים ערכיים לילדים בגילאים שונים בדגש ספורטיבי בייחוד של טניס. מדובר על אירועים פרטיים בתחום החינוך לגני ילדים, בתי ספר, צהרונים, קייטנות וכאירועי חברה לחברות הגדולות. כל הפקה נתפרת באופן מקצועי לפי צורכי הלקוח תוך שימת דגש על איכויות ספורטיביות, יצירתיות ואומנותיות – על מה שמאפיין את מורן.

  חברת "ספורט פרו" זוכה להצלחה רבה בזכות חשיבתה היצירתית האומנותית של מורן המכניסה אל תוך האירועים תכנים שונים ומגוונים: "כאן למעשה שולבו כל התחומים אותם למדתי ובהם התנסיתי במהלך חיי. אני ממצה בחברה זו את כל מיומנותיי הספורטיביות המקצועיות, היצירתיות והאומנותיות באמצעותו של צוות מיומן ומקצועי", אומרת מורן.

  "עבודתי עם ילדים נותנת לי סיפוק אדיר בתחומי הנאתם והתקדמותם הן על מגרשי הטניס, הן באירועים פרטיים והן באירועים הבית ספריים ובמוסדות החינוך השונים", מציינת מורן את האני מאמין שלה.

  מורן אינה נחה לרגע על שמריה והקימה צוות מומן ומקצועי ללמודי טניס לילדים מגיל 4. הצוות המיומן מעביר בהדרכתה ובהנהלתה שיעורי טניס במגרשי הטניס של "הפועל תל אביב".

  מורן אף הצליחה להחדיר את תחום לימודי הטניס הן למסגרות הגנים והן למסגרות הבית ספריות וצוותים מיומנים נשלחים ללמד את הילדים טניס: ביהוד, ברמת גן, בגבעתיים, בתל אביב, בראשון לציון ובפתח תקווה. "בכך אני רואה את גולת הכותרת של דרכי".

  עוד על ספורט פרו

  ספורט פרו – הפעלות ספורט לילדים

  תחנות ספורטיביות בנושא פירות וירקות

  סרטון תדמיתי על הפעלות ספורט לילדים

  חשיבות הטניס לילדים

  ספורט פרו – הסיפור האישי

  תמונות מתחלפות מאירוע חנוכה בספורט פרו

  משחק לוח המירוץ לבריאות

  פעילות בגני ילדים

  פעילות בגני ילדים – ספורט ותזונה נכונה

  הפעלות למשפחות בשבתות

  הפעלות ספורטיביות ליום העצמאות

  המלצה על יום הולדת בהתאמה אישית

  • כל הגילאים

  • בורקס גדול – כל אחד יכול!

  • מערכת "את זה"01.05.24

  • ילדים אוהבים בורקסים ממולאים גבינה ואוהבים מאכלים גדולים! אז למה בעצם לא להכין יחד איתם בורקס גבינה ענק לגיוון המשולשים מדי פעם ובייחוד לכבוד שבועות. הכינו את המאכל החלבי הכי גדול וטעים בקלות ובמהירות. המתכון מתאים להפעלה עם כמה ילדים שבאים אחר הצהריים, או להפעלה בקבוצות - לגננות ולקייטנות וכמובן בבית לארוחת ערב שונה ומיוחדת

  תגובות הקוראים


  ללא תגובות

  בניית אתרים - בניית אתרים