• VIP
 • מה בפורטל?

  הפעלות לילדים במתחמים סגורים

  חברת "ספורט פרו" המתמחה בהפקת אירועים בהתאמה אישית מעניקה מדריך פרקטי לתכנון מקום האירוע ותחנות הפעלה לילדים בגילאים שונים – כולם מתאימים למקומות סגורים לקיום אירועים בימים הקרים והגשומים

  מערכת "את זה" 08.05.21

  במהלך חודשי הסתיו והחורף אנחנו תלויים בשינויי מזג האוויר גם בכל מה שקשור להפעלות לילדים. לא מפסיקים לחגוג במהלך הימים הגשומים, וכיוון שאי אפשר לדעת מראש איזה מזג אוויר יפול ביום האירוע רב המשתתפים, הרי שכדאי לתכנן את הפעילות במתחם סגור.

  מתחמים סגורים שמתאימים להפעלות לילדים

  דירות - רצוי לבחור את החדר הגדול ביותר, בדרך כלל זה הסלון, להזיז ממנו רהיטים ופריטים שבירים ולאפשר חלל כמה שיותר גדול ונקי לעיצוב מתחם האירוע.

  בתים פרטיים - כדאי לקחת את חדר המשפחה או החדר הגדול ביותר ולהכשירו לאירוע. אם יש חדר קולנוע, ניתן להפיק בו הפקת אירוע שכולל הקרנת סרט עם פופקורן והפעלת תוכן שקשורה לעולם הקולנוע לדורותיו.

  כדאי לעצב את החדר בסגנון של סרט או סגנון (וולט דיסני למשל) לפי בחירתו האישית של הילד .

  מקלטים - חדרי מקלט רבים שודרגו לאחרונה בבניינים, חלקם הפכו לחדרי משחק לילדים. בחללים רחבים אלו ניתן למצוא מענה לאירועי ימי הולדת, גיבוש, פעילויות ספורטיביות ואומנותיות בימים קרים.

  אולמות ספורט - אולמות ספורט מהווים מקום אידיאלי להפעלות לילדים רבים כי הם גדולים ומאפשרים מרחב גדול מאוד לתנועה. ניתן לערוך בהם אירועים בסגנונות שונים כולל הפעלות ספורט, מדע, יצירה ועוד.

  אלמנטים ספורטיביים כמו סולמות עץ, רשתות כדורעף, מתקני כדורסל יכולים להשתלב בהפקה הספורטיבית תוך הבאת אלמנטים משלימים כמו: פולו מקלות מספוג, טניס רשתות, משחקי גולף משחקי תנועה וקצב.

  חדרי כיתות וגני ילדים - חדרי כיתות בבתי הספר טובים להפעלות – מסדרים את השולחנות מסביב ומפנים חלל במרכז להפקה הספורטיבית אומנותית.

  רעיונות להפעלות לילדים במתחמים סגורים

  חברת "ספורט פרו "שמה לה למטרה לגבור ולהעצים את אירועי ה-in doors בימי החורף המאפשרים רק אירועים פנים חללים. לפניכם מבחר רעיונות להפעלה במתחם סגור:

  מסלול קביים – הילדים מחולקים ל-2 קבוצות ועליהם לעבור בעזרת קביים דרך מסלול מכשולים שמציבים. בסיום המסלול כדאי להניח תחנה עם מטלה, למשל למיין לקופסאות תערובת של 2 סוגי קטניות (שעועית/חיטה/פופקורן).

  פתיחת תיבות אוצר – מניחים תיבות אוצר שנעולות על ידי מנעול, נותנים לילדים צרור מפתחות ועליהם לפתוח את כל התיבות. בכל אחת מהתיבות מחביאים מטמון – חלקי פאזל, פסלון בבושקה או פסל אינדיאני או מעטפות עם חידות.

  משחקים של פעם – במתחמים סגורים אפשר לערוך הפעלה בסגנון של פעם עם משחקים של פעם – משחק השחלת נר לבקבוק פיצוץ בלונים בעזרת כתף/גב/בטן, משחקי מחבואים בתוך קצפת או קמח (הילדים מקבלים צלחות פלסטיק שבתוכם מסתתרת עוגייה בתוך קצפת/אבקת סוכר/קמח. הראשון שמסיים באכילה ללא ידיים רק בעזרת הפה הוא המנצח.

  להרחבה על משחקים של פעם

  מסלול ריקודים – מסלול חווייתי שמשלב את ריקודים בסגנונות שונים (זומבה, לימבו, ברייק-דנס, הורה ועוד). אפשר ליצור ממנו מסלול אתגרי עם מכשולים כגון חישוקים ומוטות.

  משחקי חשיבה – במתחם סגור אפשר להניח תחנות של משחקים שונים שילדים אוהבים: משחקי סולמות ונחשים, דמקה, שחמט ועוד.

  משחקים קבוצתיים בעל פה – אפשר לשדרג כל אירוע גיבוש או חגיגת יום הולדת באמצעות הפעלות בעל פה לילדים.

  הצגת תיאטרון בובות – אשפר לחלק את הילדים לקבוצות ולתת לכל אחד בובות תיאטרון לתכנון הצגת תיאטרון בובות. בחגיגת יום הולדת במתחם סגור, אפשר לבקש מבעל השמחה להציג בפני הילדים החוגגים הצגה ביזרית עם בובות תיאטרון שונות.

  חבילה עוברת – הילדים אוהבים מאוד לשחק בחבילה עוברת ואפשר לשדרג את המשחק. להרחבה על חבילה עוברת משוכללת

  הפעלה אינדיאנית – במתחם סגור ניתן לקיים הפעלה בנושא אינדיאנים, על ידי קישוט ויצירת תחפושות של אינדיאנים, תוף אינדיאני איפור אינדיאני ובסוף אפשר לארגן ריקודים בסגנון אינדיאני, תיפוף ואף טקס השבעה אינדיאני.

  להרחבה על יצירת תוף אינדיאני

  להרחבה על הפעלה אינדיאנית

  ברכות ליום ההולדת – נותנים לילדים המשתתפים בחגיגת יום ההולדת אותיות מעורבבות כדי להרכיב משפטים לכבוד בעל השמחה.

  משחקי תנועה עם מצנח - בעזרת מצנח צבעוני ניתן לשחק משחקי תופסת, הרמה והורדה, יש לנו גולם במעגל וים-יבשה (הילדים קופצים לתוך המצנח כשאומרים "ים" ומחוץ למצנח כשאומרים "יבשה").

  קישוט ויצירה – אחת התחנות האהובות על ילדים רבים בגילאים שונים היא תחנה שבה מקשטים אביזרים ולוקחים הביתה למזכרת. כדאי לתכנן שלב באירוע או תחנה לקישוט ויצירה עם הילדים, למשל: קישוטים ואביזרים ליצירה:

  הבית של הלו קיטי

  פרחים מצלחות חד פעמיות

  תיבות נוח מקושטות

  שלט יום הולדת

  שעון יד מסול לילדים

  זר ראש ליום הולדת

  אוחזי מפיות מגלילים

  חרוזים מעור

  שבשבות כחול-לבן

  אוחזי מפיות וברכות מעור

  מסיכות עיסת נייר

  קישוטים מפירות הדר

  קישוטים בנושא בריאת העולם

  לוח מפקקי שעם

  כובעי שף לילדים

  תמונה ממגנטים

  מגירת הרגשות

  אגרטל זהב מבקבוק יין

  פנס סיני בעיצוב מקורי

  קיפודי אבוקדו

  פרחים שזורים

  פרפרים צבעוניים

  פרחים מאגוזים

  קישוטי ביצים

  פעמונים מקרטוני ביצים דלעות מקושטות

  פטריות מאקטימל 

  עוד על הפעלות ספורטיביות לילדים:

  עוד על ספורט פרו:

  ספורט פרו – הפעלות ספורט לילדים

  תחנות ספורטיביות בנושא פירות וירקות

  סרטון תדמיתי על הפעלות ספורט לילדים

  חשיבות הטניס לילדים

  ספורט פרו – הסיפור האישי

  תמונות מתחלפות מאירוע חנוכה בספורט פרו

  משחק לוח המירוץ לבריאות

  פעילות בגני ילדים

  פעילות בגני ילדים – ספורט ותזונה נכונה

  הפעלות למשפחות בשבתות

  הפעלות ספורטיביות ליום העצמאות

  המלצה על יום הולדת בהתאמה אישית

  יום הולדת הישרדות

  תחנות הפעלה לפסח

  עוגות מהספרים

  • הפעלות

  • סדנת חץ וקשת

  • מערכת "את זה"05.05.24

  • בסדנא מקורית וייחודית ילמדו הילדים לבנות בעצמם קשת וחיצים, לירות ולתפעל בצורה נכונה את הירי באופן בטיחותי, לתרגל ובסוף – לקחת את הקשת והחצים הביתה למשחק ולמזכרת. הסדנא מבית "אעלה בתמר" של יהודה ארבל מפתחת מיומנויות של תכנון, יצירתיות, מוטוריקה בקליעה למטרה לצד ידע רחב ומעמיק, והכל בדרך של העשרה חווייתית ובאווירה נעימה. הסדנא מתאימה מאד לל"ג בעומר ולכל תקופת הקיץ, זה הזמן להזמין!
  • גילאי 10-13

  • בורקס גדול – כל אחד יכול!

  • מערכת "את זה"01.05.24

  • ילדים אוהבים בורקסים ממולאים גבינה ואוהבים מאכלים גדולים! אז למה בעצם לא להכין יחד איתם בורקס גבינה ענק לגיוון המשולשים מדי פעם ובייחוד לכבוד שבועות. הכינו את המאכל החלבי הכי גדול וטעים בקלות ובמהירות. המתכון מתאים להפעלה עם כמה ילדים שבאים אחר הצהריים, או להפעלה בקבוצות - לגננות ולקייטנות וכמובן בבית לארוחת ערב שונה ומיוחדת

  תגובות הקוראים


  ללא תגובות

  בניית אתרים - בניית אתרים