• VIP
 • מה בפורטל?

  רעיונות למתנות סוף שנה

  סוף שנת הלימודים מתקרב ועימו התהיות וההתלבטויות מה קונים מתנה לסיום השנה. בנסיון לעזור לבעיה הזו, מערכת "את זה" אספה עבורכם מבחר רעיונות למתנות לילדים ולגננות. סיימו את השנה עם מתנה שהיא גם מזכרת, כזו שתשאיר חותם וזכרון נעים

  מערכת "את זה" 02.06.22

  כששנת הלימודים מתחילה סופה נראה לנו מאוד רחוק. כששנת הלימודים מסתיימת, זה תמיד תופס אותנו לא מוכנים – באמת? כבר נגמרה השנה?

  זה הרגע שמתחילות השאלות – מה קונים מתנה לגננת? מה מכינים מתנה לילדים לסיום שנת הלימודים?

  אז אין צורך יותר להילחץ! השנה אספנו עבורכם רעיונות שונים למתנות הן עבור הילדים והן עבור הגננות. תוכלו לבחור בין המתנות השונות ויש גם רעיונות למתנות שתוכלו להכין בעצמכם.

  רעיונות למתנות סוף שנה

  ganenet0יוצרים את זה

  מתנה לסוף שנה – אלבום מזכרת לגננת

  מחפשים מתנה מרגשת לגננת לקראת סיום השנה? איספו את כל התמונות, המזכרות והציורים משנת הלימודים וקבצו לאלבום שישמש מזכרת נהדרת לרגעים היפים עם הילד שלכם. אם אתם חשים שהגננת שלכם השקיעה והצטיינה – השקיעו בהכנת אלבום למזכרת מרגשת. בכתבה דוגמאות שיוכלו להוות השראה לאלבום המושלם.

  לוח מזכרת

  לוח מושקע  עם תמונות ומזכרות. רעיון ללוח לתלייה למורה שיש לה משרד משלה. אפשר כמובן לעצב לוח קטן יותר ולשנות את העיצובים. לוח לדוגמא . מתאים ליום המורה או לסוף שנה. מומלץ לרכז את הילדים להכנה משותפת                                      

  משחק זיכרון אישי

  ילדים בכל הגילאים אוהבים לשחק בקלפים שבהם מופיעים דמויות מוכרות, ובמיוחד אם הם בעצמם והחברים שלהם מככבים על הקלפים. בדיוק מסיבה זו בנינו פורמט עם מסגרות שונות לעיצוב משחק זיכרון אישי – צריך רק לצלם את הילדים ולשלב בלוחות המוכנים. מתנת סוף שנה מקורית ומיוחדת בה מככבים הילדים.

  מתנה שהיא ברכה 

  מתנה קטנה שמביעה רעיון של הערכה, משהו סמלי שיהווה מזכרת מרגשת בכל פעם שייתקלו בו, ורצוי שיהיה שימושי בזמני הנאה.

  matana1תיבת הפתעות למורה / לגננת

  רוצים להעניק למורה מתנה שימושית במיוחד בסוף השנה? מחפשים פעילות אחר צהריים עם הילדים שיפתיעו את המורה? שרון אשד מדריכה איך להכין קופסת קסמים שתעשה כל מורה מאושרת!

  קונים את זה

  פירמידת משימות לילדים

  רוצים שהילדים יתארגנו בכיף בבוקר? נמאס לכם שהילדים הולכים לישון בשעות מאוחרות כי לא סיימו את המשימות? מתאים לכם להעניק לילדים אמצעי חווייתי להתארגנות יומיומית בשעות הבוקר והערב? הכירו את ערכת טיקיטק הכוללת אמצעי עזר לסימון המשימות בדרך קלה וכיפית לילדים בגיל הגן והכיתות הנמוכות.

  ספר השנה שלי

  אוצר של רעיונות להפעלות עם הילדים המסודר כיומן על פי ימות השנה. באמצעות שימוש בספר, חשים הילדים את מושגי הזמן הבסיסיים ואת הקשר ביניהם יום-שבוע-חודש-שנה ברצף.

  כוכב הפעלות לילדים

  כוכב הפעלות לילדים הוא אביזר תנועה צבעוני וייחודי לפעילות ספורטיבית עם ילדים בכל הגילאים. האביזר מתאים לפעילויות תנועה לילדים בכל הגילאים עם הפתעה בסוף ההפעלה. מתאים במיוחד לגננות.

  שעוני לילדים

  מה קודם למה? האמבטיה? החבר? ארוחת הערב? איך חושפים בפני הילדים את סדר הפעולות השגרתי וסדר היום שלהם מגיל קטן בדרך חווייתית? שעוני הוא כלי עזר להורה להעברה והפנמת השגרה היומית לילד בצורה מהנה. מתאים לטווח גילאים רחב וכמתנת יום הולדת לילדי הגנים, הצהרונים והמועדוניות.

  ספר: שבוע הכדור-כיף שלי עם אבא

  הכרות עם משחקי הכדור השונים בדרך סיפורית ומשעשעת של חוויה ובילוי משותף של אבא ובן. חשיפה לענפי הספורט בדרך פשוטה – מדי יום מתוודע הילד לענף ספורט אחר ומתרגל אותו – כדורגל, כדורסל, כדוריד, כדורעף, טניס וכדור מים.

  ערכה ללימוד אותיות

  באמצעות ערכת ללימוד אותיות א-ב על לוח מגנטי איכותי, תוכלו לחשוף את הילדים לעולם האותיות החל משלב הכרת האותיות ועד כתיבה וקריאה כולל הכרת סימני הניקוד ויישומם בפועל! מתנה מצוינת לגילאי 4+ וכן למתנות יום הולדת בגני ילדים ובצהרונים.

  לוח מגנטים שבועוני

  "שבועוני" הוא לוח תכנון שבועי המלמד את הילדים בדרך של משחק וחוויה את ימי השבוע והפעילויות המתקיימות בהם. באמצעות פיזור המגנטים יכולים הילדים לזהות את היום, הפעילות, ולחוש את מחזורויות השבוע. ניתן להצמיד למקרר כמגנט או לתלות על הקיר. מתאים כמתנה מרוכזת לילדי הגן, הצהרון, כיתות א'-ב' ולכל קבוצה בגילאי 2-7.

  ערכה ללימוד ABC

  הערכה ללימוד אותיות ה-ABC ומילים ראשונות באנגלית מבית לולה – ילדים לומדים בגובה העיניים מהווה הזדמנות מעולה להכיר את האותיות הלועזיות (גדולות וקטנות), להרחיב את אוצר המילים באנגלית ולזכור את דרך כתיבתן, ובעיקר – מזמנת אפשרות לשיעור אנגלית בהמשכים, שמחבר בין האחים.

  עוד לסוף השנה

  • מזכרות ומתנות

  • ערכת שבעת המינים

  • יעל צמח-גרינשפון04.09.23

  • רוצים להפתיע עם מתנה בריאה ומקורית שמתאימה לחג? צרו בעצמכם ערכת שבעת המינים. הכנו כאן דוגמא עם רעיון לכל אחד משבעת המינים ולעיצוב, אתם מוזמנים ליצור לפי הטעם האישי שלכם ושל מקבל המתנה ולפי האירוע!
  • כל הגילאים

  • מתחם הקטר 70414

  • יעל צמח-גרינשפון14.12.23

  • בילוי במתחם הקטר 70414 בבאר שבע מעניק טעימה חווייתית ומהנה לילדים וחושף בפניהם פיסות היסטוריה של באר שבע וישראל בכלל מהתקופות שבהן שלטו העות'מנים והבריטים בארץ, השתלשלות הרכבות בישראל והכל באמצעים חדשניים ובאמצעי המחשה בגודל טבעי!

  תגובות הקוראים


  ללא תגובות

  בניית אתרים - בניית אתרים